Tīmekļa mitināšanas izvēle 2019. gadā

izvēle-web-hostings


Ja vēlaties, lai šis vietnes projekts tiktu veikts 2019. gadā, viens no pirmajiem soļiem, kas jums jāveic, ir izlemt, kāda veida tīmekļa mitināšana jums būs nepieciešama. Tīmekļa mitināšanas ainava gadu gaitā ir noteikti attīstījusies, tāpēc mums ir jāskatās no jauna, kā jums vajadzētu izvēlēties savu mitināšanas vietu 2019. gadā..

Tīmekļa mitināšana, tāpat kā vairums citu, turpina attīstīties, tāpat kā kritēriji, lai novērtētu un izvēlētos pareizo mitināšanu jūsu vietnēm. Es saņemu iespēju izlasīt rakstus, kuros joprojām ir uzskaitītas tikai tās, kuras es uzskatu par mantotām funkcijām, kuras jums vajadzētu meklēt, izvēloties tīmekļa mitināšanu. Tā kā tīmeklis ir ļoti atšķirīga vieta, nekā tas bija tikai pirms dažiem gadiem, es uzskatu, ka mums ir jāizmanto atjaunināta pieeja, apsverot, kurš tīmekļa mitināšanas uzņēmums un tīmekļa mitināšanas plāns ir piemērots jums.

Tātad, šeit ir mani ieteikumi par to, kas jāmeklē un kas jāņem vērā, izvēloties savu tīmekļa mitināšanu 2018. un 2019. gadā. Apskatīsim funkcijas, kuras iepriekš varētu būt bijušas kritiskas, kā arī tās, kuras jums vajadzētu apsvērt savā tīmekļa mitināšanas meklēšana šodien. Tagad paturiet prātā, ka dažas, ja ne visas funkcijas, kuras mēs meklējām tīmekļa mitināšanas plānā, joprojām ir svarīgas. Tomēr vairumā gadījumu tagad ir vēl pilnveidota vai paplašināta funkcionalitāte, kas jums tiešām vairāk jākoncentrējas tīmekļa mitināšanas meklējumos.

7 apsvērumi, izvēloties savu tīmekļa mitināšanu

Lūk, ko mēs meklējām pagātnē un ko es iesaku jums meklēt tagad.

Tad:
Tīkla un servera izmantojuma procenti

Tagad:
Datu centra atrašanās vietas

Mūsdienās lielākajai daļai tīmekļa mitināšanas uzņēmumu ir 99%, 99,9% vai pat 100% uptime garantijas. Bet, lai gan vienā reizē tie bija skaitļi, kurus jūs varētu meklēt, realitāte ir tāda, ka parasti tīmekļa mitinātājs piedāvā šāda veida garantijas. Tomēr tas, ko patiesībā nozīmē, ir tas, ka, ja jūsu hostings ir mazāks par norādīto procentuālo daļu, jums vienkārši tiek atmaksāta vai ieskaitīta noteikta summa. Stuff notiek un dažreiz jūsu vietne var nedaudz pasliktināties, taču, ja izvēlaties kādu no visizveidotākajiem un augstāk novērtētajiem hostinga uzņēmumiem, jums vajadzētu būt lieliski.

Tā vietā es ieteiktu jums apsvērt, kur atrodas jūsu potenciālās tīmekļa mitinātājas konkrētie datu centri. Datu centra atrašanās vietai ir svarīga loma jūsu vietnes ātrumā, un to nevajadzētu aizmirst. Ideālā gadījumā jūs vēlaties, lai jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmumam būtu vairāki datu centri (atrodas visā pasaulē), kurus varat izvēlēties.

Tāpēc, lai arī uptime garantijas ir jaukas, šodien ātrums ir veiksmīgas vietnes atslēga. Tā kā lielākie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi ir diezgan līdzīgi attiecībā uz uptimes, vairāk koncentrējieties uz saviem datu centra piedāvājumiem.

Tad:
Aparatūra un tehniskās specifikācijas

Tagad:
Patentēta kešatmiņas tehnoloģija

Kaut arī hostinga uzņēmumi joprojām var uzskaitīt serveru, procesoru, atmiņas un atmiņas specifikāciju veidus, ko jūs saņemat kopā ar viņu mitināšanu, realitāte ir tāda, ka tur esošie labākie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi galvenokārt izmanto tāda paša veida aparatūru neatkarīgi no tā, vai jūs runājat par Dell Serveri, Intel utt. Var būt dažas variācijas, taču atkal, ja izvēlaties vispāratzītu tīmekļa mitinātāju, jūs saņemat līdzīgas specifikācijas no vairuma vietām..

Lai palielinātu ātrumu, šajās dienās jums vajadzētu koncentrēties uz to, kāda veida tīmekļa resursdatorā ir patentēta kešatmiņas tehnoloģija, ja tāda ir. Īpašs kešatmiņas saglabāšanas mehānisms var ievērojami paātrināt tīmekļa lapu ielādēšanas laiku, nodrošinot daudz labāku lietotāja pieredzi. Kopā ar satura piegādes tīklu (CDN) kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģija var nodrošināt vēl labākus rezultātus.

Tad:
WordPress mitināšana

Tagad:
Proaktīvs un uzlabots WordPress atbalsts

Kur vienā reizē WordPress mitināšana bija funkcija, kuru jūs varētu meklēt, jo WordPress ir kļuvis tik populārs, visi tīmekļa mitinātāji tagad nodrošina sava veida WordPress mitināšanu. Jautājums nav par to, vai jūsu tīmekļa mitinātājā ir iekļauta WordPress mitināšana, bet gan kāda veida WordPress mitināšanu jūs saņemat? Vai tīmekļa resursdators nodrošina proaktīvu un uzlabotu WordPress atbalstu?

Papildus ekspertu WordPress palīdzībai, jūs arī meklējat WordPress vidi, kas ir optimizēta ātrumam un drošībai. Dodoties nedaudz tālāk, iespējams, vēlēsities meklēt arī pārvaldītas WordPress mitināšanas funkcijas, piemēram, vietņu dublējumus un automatizētus atjauninājumus.

Lai iegūtu specifiskāku palīdzību WordPress mitināšanas izvēlē, skatiet manu rakstu par WordPress mitināšanas ieteikumiem.

Tad:
Klientu atbalsts

Tagad:
Klientu atbalsta piekļuves un reaģēšanas laiks

Klientu atbalsts joprojām ir viena no vissvarīgākajām jūsu tīmekļa mitināšanas sastāvdaļām. Tomēr vairs nav pieņemams, ka tiek atbalstīts tikai ierobežots stundu skaits vai izmantojot vienu vai divus kanālus. Vairs nav pieņemami piedāvāt tikai atbalstu pa tālruni. Mūsdienās jums jāpārliecinās, vai jūsu tīmekļa mitinātājs nodrošina vairākus atbalsta veidus – un atbalsta komandu, kas ir pieejama 24/7/365.

Es ļoti iesakām izvēlēties tīmekļa mitinātāju, kurā ir 24×7 atbalsts pa tālruni, e-pastu, atbalsta biļete un tiešraides tērzēšana. Turklāt jūs varat atrast arī dažus hostinga uzņēmumus, piemēram, InMotion Hosting, kas nodrošina atbalstu caur Skype.

Tad:
Web lietojumprogrammas

Tagad:
Vietņu veidotāji

Kādreiz varēja meklēt cPanel mitināšanas plānu, kas saturēja visas tīmekļa lietojumprogrammas, kas no šī interfeisa ir pieejamas papildus satura pārvaldības sistēmām, piemēram, WordPress, Drupal un Joomla. Tomēr mūsdienās daudzi tīmekļa mitināšanas pircēji meklē ātras un vienkāršas vietnes. Tā kā vietņu uzņēmumi, piemēram, Wix un SquareSpace, ir guvuši panākumus, daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi tagad piedāvā vietņu veidotājus ar savu mitināšanu.

Piemēram, A2 hostings, GreenGeeks un HostGator ir tikai daži no tīmekļa mitinātājiem, kas nesen savu vietni ir pievienojuši vietņu veidotājus. Un WordPress lietotājiem InMotion Hosting jau pāris gadus ir iekļāvis BoldGrid vietņu veidotāju ar saviem hostinga plāniem.

Tad:
Web servera drošība

Tagad:
Vietņu drošība

Drošība bija, ir un vienmēr būs liels web hostinga veiksmes vai neveiksmes faktors. Bet, lai gan drošības uzmanība iepriekš tika vērsta uz servera līmeni, šajās dienās ir svarīgi atpazīt un pievērsties drošībai arī vietnes vai tīmekļa lietojumprogrammu līmenī..

Piemēram, lai arī tādas funkcijas kā vīrusu skenēšana un servera uzraudzība joprojām ir svarīgas, tomēr jūs vēlaties meklēt arī DDoS aizsardzību, kā arī bezmaksas SSL sertifikātus. Un pilnīgai tīmekļa vietņu aizsardzībai, iespējams, vēlēsities meklēt arī tādas vietņu drošības iespējas kā Sucuri piedāvātās iespējas, kuras tagad piedāvā vairāki tīmekļa mitinātāji..

Tad:
Papildu Freebies

Tagad:
Pārvaldītie pakalpojumi

Agrāk jūs, iespējams, pārlūkojāt tīmekļa mitināšanas plānu, lai redzētu, kādas papildu funkcijas vai bezmaksas spēles ir iekļautas. Šie posteņi var ietvert reklāmas kredītus, mārketinga pakalpojumus vai programmatūras lietojumprogrammas. Lai gan daži hostinga uzņēmumi tos joprojām iekļauj, tie nav tik bagātīgi kā kādreiz. Vēl svarīgāk ir tas, ka šīs papildu bezmaksas maksas nav īsti tas, ko iesaku jums meklēt, ja jūs interesē prēmiju iespējas. Tā vietā, kas jums šajās dienās patiešām jākoncentrējas, ir tas, kas notiks, ja jūsu mitināšanas plānā ir iekļautas kādas pārvaldītas mitināšanas iespējas.

Pārvaldītās mitināšanas funkcijas neatkarīgi no tā, vai tās ietver automātiskus atjauninājumus, automatizētas dublējumkopijas, proaktīvus drošības līdzekļus utt., Ne tikai palīdz jūsu vietnei efektīvi darboties, bet arī var atbrīvot daļu laika, lai jūs varētu koncentrēties uz savu biznesu, izveidot vairāk satura vai pavadiet laiku citiem projektiem.

Tīmekļa mitināšanas izvēle: īpaši ieteikumi

Šeit ir daži īpaši ieteikumi jūsu tīmekļa mitināšanai, pamatojoties uz jūsu pieredzes līmeni un vietņu prasībām.

Sākuma līmenis: jums izveidotas vietnes

Cilvēki, kuriem nav tīmekļa vietnes pieredzes vai tehnisko zināšanu, bieži vēlas ātrāko un vienkāršāko veidu, kā vietni izveidot un palaist. Šeit jūs, iespējams, vēlaties apskatīt vienu no vietņu veidotāja opcijām, kur vietņu veidošanas vednī varat ievadīt pamatinformāciju un ģenerēt vietni. Vietnes veidotājs ir arī laba ideja, ja jums patiešām nepieciešama tikai tiešsaistes brošūra vai pamata vietne. Divas labas iespējas ir šādas:

Wix.com

GoDaddy GoCentral

Iesācēji ar nelielu pieredzi: vietņu veidotāji un vienkāršas saskarnes

Nākamā mitināšanas plānu grupa ir paredzēta tiem, kuriem ir nedaudz pieredzes, kuri joprojām vēlas vieglu veidu, kā izveidot savu vietni, bet vēlas nedaudz lielāku kontroli. Šiem pircējiem es ieteiktu aplūkot:

iPage

Bluehost

Gan iPage, gan Bluehost ir lietotājam draudzīgas saskarnes un sniedz jums iespēju izmantot vietņu veidotāju, lai viegli izveidotu savu vietni, vai izmantojot satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress. Bluehost ir ideāli piemērots WordPress lietotājiem.

Pieredzējuši vietņu īpašnieki: uzlabotas iespējas un jaunināšanas iespējas

Tiem no jums, kuriem ir pieredze vietņu izveidē un kuriem ir zināmas tehniskās zināšanas, jūs vēlaties hostinga plānu, kas ietver dažas uzlabotas iespējas, kā arī iespēju jaunināt arī turpmāk. Piemēram, tirgotāji, uzņēmēji un lietpratīgi emuāru autori, kuriem jāizveido vairākas vietnes, varētu gūt labumu, apskatot:

Web mitināšanas centrs

GreenGeeks

Gan Web Hosting Hub, gan GreenGeeks piedāvā neierobežotu domēnu mitināšanu un programmatūras lietojumprogrammu pārpilnību, kuras varat izmantot savas vietnes funkcionalitātes uzlabošanai. Un abi šie mitināšanas uzņēmumi piedāvā modernākas paketes, ja nākotnē jums būs nepieciešama lielāka jauda.

Uzņēmējdarbības vietņu īpašnieki: uzlabotas tehniskās iespējas e-komercijai un uzņēmumiem

Uzņēmējdarbības un e-komercijas vietnēm papildus modernākajai aparatūrai un atbalstam ir vajadzīgas arī dažas unikālas funkcijas. Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi reklamē biznesa mitināšanas plānus, taču es noteikti ieteiktu apsvērt:

InMotion hostings

A2 mitināšana

Gan InMotion Hostings, gan A2 Hostings ietver jaudas, veiktspējas un atbalsta funkcijas, kurām jābūt visām biznesa vietnēm. Kā cilvēks, kurš vairākus gadus ir bijis abu uzņēmumu klients, es noteikti jūtu, ka InMotion un A2 ir lieliska izvēle.

Uzņēmējdarbības līmenis: VPS un īpaši serveri

Visbeidzot, visprasīgākajām vietnēm, kurām nepieciešama veiktspēja uzņēmuma līmenī, jums jāaplūko VPS un īpašu serveru mitināšanas plāni. Ir diezgan daudz papildu faktoru, kas jums jāņem vērā, iegādājoties speciāla vai VPS servera plānu. Ja jums liekas, ka jums ir nepieciešams šāds enerģijas un apstrādes līmenis, es ieteiktu apskatīt:

Liquid Web

InMotion hostings

Gan Liquid Web, gan InMotion ir izveidoti vairāki izcili VPS un specializētās hostinga plāni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map