10 улюблених смаколиків від Центру рішень двигуна WP

wp-двигун-рішення-центр-ласощі


Оскільки сезон відпусток є часом для подарунків, ось 10 моїх улюблених інструментів WordPress, які ви можете безкоштовно отримати в Центрі рішень WP Engine. Якщо ви не знайомі з центром рішень, ви можете прочитати більше про це у статті, яку я писав за деякий час назад. В основному, WP Engine має вбудований інтерфейс користувача, де ви можете знайти всі види програм, плагінів та служб, які можна використовувати для покращення, оптимізації та продажу ваших веб-сайтів WordPress.

Як швидке нагадування, Центр рішень двигунів WP доступний для будь-кого. Однак якщо ви замовник WP Engine, ви отримаєте ще більше переваг від вмісту Центру рішень. Деякі предмети безкоштовні, а інші вимагатимуть оплати. Оскільки в цій статті ми говоримо про подарунки та смакоти, ми зупинимось на функціях та програмах, які можна безкоштовно використовувати.

1. Перевірка сумісності PHP WP Engine WP Engine
PHP 7 безумовно забезпечує кращу швидкість та продуктивність для WordPress сайтів. Однак важливо переконатися, що ваш веб-сайт готовий до оновлення до версії 7. ​​Для тих, хто ще перебуває на попередній версії PHP, використовуйте цей зручний інструмент для тестування вашого сайту WordPress на наявність сумісності PHP 7.

2. Cloudflare CDN
Мережа доставки вмісту може значно скоротити час завантаження сторінки для відвідувачів вашого веб-сайту. Якщо у вас є глобальна аудиторія, яка розповсюджена по всьому світу, вигідніше використовувати CDN, щоб статичний вміст веб-сайту можна було отримати на різних серверах. Багато хостингів надають безкоштовний сервіс Cloudflare своїм хостингом. У WP Engine вона включена в рівень їх професійності та вище.

3. Уявіть оптимізатор зображень
Один з найкращих способів прискорити ваш сайт WordPress – це оптимізувати ваші фотографії. Коли я розмовляв з аналітиком Google Trends Trends Trends Gary Illyes, він спеціально згадав оптимізацію зображень як один із найкращих способів поліпшити швидкість вашого веб-сайту. За допомогою плагіна Imagify WordPress ви можете оптимізувати свої зображення одним клацанням миші. Як і у багатьох плагінів, існує і безкоштовна, і премійна платна версія. Безкоштовна версія хороша за 25 Мб.

4. Шареоголік
Інструментарій Shareaholic – це набір додатків, розроблених з метою сприяння залученню та розширенню аудиторії. Shareaholic включає наступне:

 • Пов’язані змістові моменти
 • Кнопки спільного використання медійних мереж та їх виконання
 • Аналітика соціальних медіа
 • Спільні зображення
 • Просування вмісту
 • Якорна реклама

5. Плагін міграції сайту WP Engine
Переміщення веб-сайту часто може бути великим клопотом. Якщо ви вирішили, що вам потрібно керувати хостингом WordPress та стати клієнтом WP Engine, ви можете легко переміщати свій сайт за допомогою плагіна міграції сайту WP Engine. Плагін робить копію вашого веб-сайту, щоб ви могли перевірити і перевірити, чи працює він добре, перш ніж переключити DNS і зробити свій веб-сайт доступним для інших.

6. Сканер безпеки WPScan
WPScan – це сканер безпеки, який може виявити вразливості теми та плагінів, якими ви користуєтесь на своєму веб-сайті WordPress.

7. Дайте плагін для пожертв
Інтернет-пожертви та краудфандинг продовжують зростати. Якщо ви плануєте створити сайт WordPress для цих цілей, то плагін дарування пожертв може зробити ваше життя набагато простішим. Плагін Give доступний у сховищі WordPress.org і є безкоштовним у використанні. За допомогою Give ви можете легко створити форми для пожертв, які можна використовувати як окремі сторінки, або як віджет бічної панелі.

8. FooGallery
Для сайтів WordPress існує безліч чудових галерей зображень, і FooGallery, безумовно, входить до цієї групи. Галереї виглядають чудово, і ви маєте велику гнучкість у їх створенні. Ви можете вибрати одну з наданих галерей або створити власну. Ви також отримуєте переупорядкування перетягування та перетягування, підтримку лайтбоксу, відеогалереї тощо.

9. Календар подій
Якщо вам потрібно додати календар подій на свій веб-сайт WordPress, спробуйте плагін Календар подій. Створений вами календар повністю реагує і його можна переглядати за сіткою календаря, за днем ​​чи списком.

10. Розширені спеціальні поля
Іноді вам потрібно налаштувати свій сайт WordPress більше, ніж дозволяє ваша тема. За допомогою додатка Advanced Custom Fields ви можете легко створити понад 30 різних типів полів.

Натисніть тут, щоб отримати доступ до центру рішень двигуна WP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map