10 iecienītākie labumi no WP Engine Solution Center

wp-dzinējs-risinājums-centrs-labumi


Tā kā svētku laiks ir laiks dāvanu pasniegšanai, šeit ir saraksts ar 10 no maniem iecienītākajiem WordPress rīkiem, kurus varat saņemt bez maksas WP Engine Solution Center. Ja neesat pazīstams ar risinājumu centru, varat uzzināt vairāk par to rakstā, kuru es rakstīju pirms kāda laika. Būtībā WP Engine ir izveidojis lietotāja saskarni, kurā var atrast visu veidu lietojumprogrammas, spraudņus un pakalpojumus, kurus varat izmantot, lai uzlabotu, optimizētu un pārdotu savas WordPress vietnes.

Tāpat kā ātrs atgādinājums, WP Engine Solution Center ir pieejams ikvienam. Tomēr, ja esat WP Engine klients, jūs gūsit vēl lielākas priekšrocības no Solution Center satura. Dažas preces ir bez maksas, bet citas jums prasīs samaksāt. Tā kā šajā rakstā mēs runājam par dāvanām un labumiem, mēs koncentrēsimies uz funkcijām un lietojumprogrammām, kuras var brīvi izmantot.

1. WP dzinēja PHP savietojamības pārbaudītājs
PHP 7 noteikti nodrošina labāku ātrumu un veiktspēju WordPress vietnēm. Tomēr ir svarīgi pārliecināties, vai konkrētā vietne ir gatava jaunināšanai uz 7. versiju. Tiem, kuri joprojām izmanto PHP iepriekšējo versiju, izmantojiet šo parocīgo rīku, lai pārbaudītu savas WordPress vietnes saderību ar PHP 7..

2. Mākoņa aizdegšanās CDN
Satura piegādes tīkls var ievērojami samazināt lapas ielādes laiku jūsu vietnes apmeklētājiem. Ja jums ir globāla auditorija, kas ir izkliedēta visā pasaulē, vēl izdevīgāk ir izmantot CDN, lai jūsu statiskajam vietnes saturam varētu piekļūt no dažādiem serveriem. Daudzi tīmekļa mitinātāji ar mitināšanu nodrošina bezmaksas Cloudflare pakalpojumu. WP Engine tas ir iekļauts viņu profesionālajā līmenī un augstākajos plānos.

3. Iedomājieties Image Optimizer
Viens no labākajiem WordPress vietnes paātrināšanas veidiem ir jūsu fotoattēlu optimizēšana. Kad es runāju ar Google Webmaster Trends analītiķi Geriju Illyesu, viņš īpaši pieminēja attēlu optimizāciju kā vienu no labākajiem veidiem, kā uzlabot jūsu vietnes ātrumu. Izmantojot spraudni Imagify WordPress, jūs varat optimizēt savus attēlus ar vienu klikšķi. Tāpat kā daudzos spraudņos, pastāv gan bezmaksas, gan maksas versija. Bezmaksas versija ir piemērota 25 MB.

4. Shareaholic
Shareaholic rīkkopa ir lietojumprogrammu komplekts, kas paredzēts, lai palīdzētu jums iesaistīties un palielināt auditoriju. Shareaholic ietver:

  • Saistītā satura izceļ
  • Sociālo mediju kopīgošanas un izpildes pogas
  • Sociālo mediju analīze
  • Koplietojami attēli
  • Satura veicināšana
  • Enkura reklāmas

5. WP motora vietnes migrācijas spraudnis
Vietnes pārvietošana bieži var radīt lielas grūtības. Ja esat nolēmis, ka jums ir nepieciešama pārvaldīta WordPress mitināšana un jākļūst par WP Engine klientu, varat viegli pārvietot savu vietni, izmantojot spraudni WP Engine Site Migration. Spraudnis izveido jūsu vietnes kopiju, lai jūs varētu pārbaudīt un pārbaudīt, vai tā darbojas pareizi, pirms pārslēdzat savu DNS un darāt savu vietni pieejamu citiem..

6. WPScan drošības skeneris
WPScan ir drošības skeneris, kas var atklāt ievainojamības tēmā un spraudņos, kurus izmantojat savā WordPress vietnē.

7. Dodiet ziedojuma spraudni
Ziedojumi tiešsaistē un kopfinansējums turpina augt. Ja plānojat izveidot WordPress vietni šiem mērķiem, spraudnis Dāvināt ziedojumus var padarīt jūsu dzīvi daudz vieglāku. Spiediens Give ir pieejams WordPress.org krātuvē un to var brīvi izmantot. Izmantojot funkciju Dod, jūs varat viegli izveidot ziedojumu formas, kuras varat izmantot kā atsevišķas lapas vai kā sānjoslas logrīku.

8. FooGallery
WordPress vietnēm ir ļoti daudz lielisku attēlu galeriju, un FooGallery noteikti ir šajā grupā. Galerijas izskatās lieliski, un jums ir daudz elastības to veidošanā. Jūs varat izvēlēties vienu no piedāvātajām galerijām vai izveidot savu. Jūs arī saņemat pārkārtošanu ar vilkšanu un nomešanu, gaismas kastes atbalstu, video galerijas un daudz ko citu.

9. Pasākumu kalendārs
Ja WordPress vietnei jāpievieno notikumu kalendārs, izmēģiniet spraudni Notikumu kalendārs. Izveidotais kalendārs ir pilnībā reaģējošs, un to var apskatīt pēc kalendāra režģa, katru dienu vai pēc saraksta.

10. Uzlaboti pielāgoti lauki
Dažreiz WordPress vietne ir jāpielāgo vairāk, nekā to atļauj motīvs. Izmantojot spraudni Advanced Custom Fields, jūs varat viegli izveidot vairāk nekā 30 dažādu veidu laukus.

Noklikšķiniet šeit, lai piekļūtu WP Engine Solution Center

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector