10 oblíbených dobrot z centra řešení motoru WP

wp-engine-solution-center-goodies


S prázdninovým obdobím je čas na rozdávání dárků, zde je seznam 10 mých oblíbených nástrojů WordPress, které můžete získat zdarma v Centru řešení motoru WP. Pokud nejste obeznámeni s centrem řešení, můžete si o něm přečíst více v článku, který jsem si před chvílí napsal. WP Engine v podstatě vytvořil uživatelské rozhraní, kde můžete najít všechny druhy aplikací, pluginů a služeb, které můžete použít k vylepšení, optimalizaci a marketingu vašich webových stránek WordPress..

Stejně jako rychlé připomenutí je Centrum řešení WP Engine Solution Center k dispozici každému. Pokud jste však zákazníkem služby WP Engine, získáte z obsahu centra řešení ještě více výhod. Některé položky jsou zdarma, zatímco jiné budou vyžadovat platbu. Jelikož v tomto článku mluvíme o darech a dobrotách, zaměříme se na funkce a aplikace, které lze volně používat.

1. Kontrola kompatibility PHP WP Engine
PHP 7 rozhodně poskytuje vyšší rychlost a výkon pro weby WordPress. Je však důležité zajistit, aby byl váš konkrétní web připraven k upgradu na verzi 7. Pro ty z vás, kteří jsou stále v předchozí verzi PHP, použijte tento šikovný nástroj k testování kompatibility vašeho webu WordPress s PHP 7.

2. Cloudflare CDN
Síť pro doručování obsahu může návštěvníkům vašeho webu výrazně zkrátit dobu načítání stránky. Pokud máte celosvětové publikum, které je rozšířeno po celém světě, je ještě výhodnější využít CDN, takže k vašemu statickému obsahu webových stránek lze přistupovat z různých serverů. Mnoho webových hostitelů poskytuje bezplatnou službu Cloudflare s jejich hostingem. Ve společnosti WP Engine je zahrnuta s jejich profesionální úrovní a nad plány.

3. Imagify Image Optimizer
Jedním z nejlepších způsobů, jak urychlit svůj web WordPress, je optimalizovat vaše fotografie. Když jsem hovořil s analytikem Google Webmaster Trends Analyst Gary Illyes, konkrétně zmínil optimalizaci obrázků jako jeden z nejlepších způsobů, jak zvýšit rychlost vašeho webu. S pluginem Imagify WordPress můžete své obrázky optimalizovat jediným kliknutím. Stejně jako u mnoha pluginů existuje i bezplatná i prémiová verze. Bezplatná verze je dobrá pro 25 MB.

4. Shareaholic
Shareaholic sada nástrojů je sada aplikací, které vám pomohou zapojit a zvýšit své publikum. Shareaholic zahrnuje následující:

 • Highlights souvisejícího obsahu
 • Tlačítka pro sdílení a sledování sociálních médií
 • Analýza sociálních médií
 • Sdílitelné obrázky
 • Propagace obsahu
 • Ukotvit reklamy

5. Plugin pro migraci webového serveru WP
Přesun webových stránek může být často velkým problémem. Pokud jste se rozhodli, že potřebujete spravovat hosting WordPress a stát se zákazníkem WP Engine, můžete snadno přesunout své stránky pomocí pluginu pro migraci stránek WP Engine. Doplněk vytvoří kopii vašeho webu, takže si můžete před přepnutím služby DNS a zpřístupněním webu ostatním otestovat a ověřit, že funguje dobře..

6. Bezpečnostní skener WPScan
WPScan je bezpečnostní skener, který dokáže detekovat zranitelnosti v motivu a doplňky, které používáte s webem WordPress.

7. Dej plugin pro darování
Online dary a crowdfunding stále rostou v oblibě. Pokud plánujete vytvoření stránek WordPress pro tyto účely, pak vám může plugin Přidání darování usnadnit život. Plugin Give je k dispozici v úložišti WordPress.org a je zdarma k použití. S aplikací Give můžete snadno vytvářet dárcovské formuláře, které můžete použít jako samostatné stránky nebo jako widget postranního panelu.

8. FooGalerie
Existuje mnoho skvělých obrazových galerií pro weby WordPress a FooGallery je určitě v této skupině. Galerie vypadají skvěle a při jejich budování máte velkou flexibilitu. Můžete si vybrat jednu z nabízených galerií nebo si vytvořit vlastní. Rovněž získáte přeskupování pomocí drag and drop, podporu lightboxu, video galerie a další.

9. Kalendář událostí
Pokud potřebujete na svůj web WordPress přidat kalendář událostí, zkuste plugin Kalendář událostí. Vytvořený kalendář je plně citlivý a lze jej zobrazit podle mřížky kalendáře, den za dnem nebo seznamem.

10. Pokročilá vlastní pole
Někdy je třeba přizpůsobit web WordPress více, než vám umožňuje vaše téma. S pluginem Advanced Custom Fields si můžete snadno vytvořit více než 30 různých typů polí.

Klepnutím sem přejdete do centra řešení WP Engine Solution Center

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map