10 obľúbených dobrôt z centra riešení pre motory WP

wp-engine-riešenie-Center-dobroty


Keďže sviatočné obdobie je čas na darčeky, tu je zoznam 10 mojich obľúbených nástrojov WordPress, ktoré môžete získať zadarmo v Centre riešení WP Engine. Ak nie ste oboznámení s centrom riešení, môžete si o ňom prečítať viac v článku, ktorý som pred chvíľou napísal. WP Engine v podstate vytvoril používateľské rozhranie, kde nájdete všetky druhy aplikácií, doplnkov a služieb, ktoré môžete použiť na vylepšenie, optimalizáciu a predaj vašich webových stránok WordPress..

Ako rýchle pripomenutie je Centrum riešení WP Engine Solution Center k dispozícii pre každého. Ak ste však zákazníkom služby WP Engine, získate z obsahu centra riešení ešte viac výhod. Niektoré položky sú zadarmo, zatiaľ čo iné vyžadujú platbu. Keďže v tomto článku hovoríme o daroch a dobrotách, zameriame sa na funkcie a aplikácie, ktoré je možné používať zadarmo.

1. Kontrola kompatibility PHP WP Engine
PHP 7 určite poskytuje vyššiu rýchlosť a výkon pre weby WordPress. Je však dôležité uistiť sa, že váš konkrétny web je pripravený na inováciu na verziu 7. Pre tých z vás, ktorí sú stále v predchádzajúcej verzii PHP, pomocou tohto užitočného nástroja otestujte svoje stránky WordPress z hľadiska kompatibility s PHP 7..

2. Cloudflare CDN
Sieť na doručovanie obsahu môže výrazne skrátiť čas načítania stránky pre návštevníkov vášho webu. Ak máte globálne publikum, ktoré je rozmiestnené po celom svete, je ešte výhodnejšie použiť CDN, aby k vášmu statickému obsahu webových stránok bolo možné pristupovať z rôznych serverov. Mnoho webových hostiteľov poskytuje bezplatnú službu Cloudflare so svojím hosťovaním. V spoločnosti WP Engine je zahrnutá s ich profesionálnou úrovňou a nad plánmi.

3. Predstavte si Optimalizátor obrázkov
Jedným z najlepších spôsobov zrýchlenia vášho webu WordPress je optimalizácia vašich fotografií. Keď som hovoril s analytikom Google Webmaster Trends, analytikom Garym Illyesom, konkrétne uviedol optimalizáciu obrázkov ako jeden z najlepších spôsobov, ako zvýšiť rýchlosť vašich stránok. Pomocou doplnku Imagify WordPress môžete obrázky optimalizovať jediným kliknutím. Rovnako ako u mnohých doplnkov je k dispozícii bezplatná aj prémiová verzia. Bezplatná verzia je vhodná pre 25 MB.

4. Shareaholic
Shareaholic toolkit je sada aplikácií navrhnutých tak, aby vám pomohla zaujať a rozšíriť svoje publikum. Shareaholic zahŕňa:

 • Hlavné obsahy súvisiace s obsahom
 • Tlačidlá na zdieľanie a sledovanie sociálnych médií
 • Analýza sociálnych médií
 • Zdieľateľné obrázky
 • Propagácia obsahu
 • Ukotviť reklamy

5. Doplnok na migráciu stránok motora WP
Presunutie vašich webových stránok môže byť často veľkým problémom. Ak ste sa rozhodli, že potrebujete riadený webový server WordPress a stanete sa zákazníkom spoločnosti WP Engine, môžete svoje stránky ľahko presunúť pomocou doplnku Migration Site Migration Site. Doplnok vytvorí kópiu vašej webovej stránky, aby ste si mohli otestovať a overiť, že funguje dobre, pred prepnutím servera DNS a sprístupnením svojej webovej stránky ostatným..

6. Bezpečnostný skener WPScan
WPScan je bezpečnostný skener, ktorý dokáže zistiť zraniteľné miesta v téme a doplnky, ktoré používate na svojom webe WordPress.

7. Dajte doplnok na darovanie
Online dary a crowdfunding stále rastú na popularite. Ak na tieto účely plánujete vytvoriť webovú stránku WordPress, potom vám môže plugin pre darovanie darov uľahčiť život. Doplnok Give je k dispozícii v úložisku WordPress.org a je zadarmo ho používať. Pomocou funkcie Darovať môžete ľahko vytvárať formuláre darov, ktoré môžete použiť ako samostatné stránky alebo ako miniaplikáciu bočného panela.

8. FooGallery
Existuje veľa skvelých galérií obrázkov pre stránky WordPress a FooGallery je určite v tejto skupine. Galérie vyzerajú skvele a pri ich budovaní máte veľkú flexibilitu. Môžete si vybrať jednu z galérií, ktoré sú k dispozícii, alebo si vytvoriť vlastné. Získate tiež preskupenie pomocou drag and drop, podporu lightboxu, video galérie a ďalšie.

9. Kalendár udalostí
Ak potrebujete na svoj web WordPress pridať kalendár udalostí, vyskúšajte doplnok Kalendár udalostí. Vytvorený kalendár je plne responzívny a dá sa zobraziť podľa mriežky kalendára, zo dňa na deň alebo zo zoznamu.

10. Rozšírené vlastné polia
Niekedy musíte svoje stránky WordPress prispôsobiť viac, ako vám to umožňuje téma. Pomocou doplnku Advanced Custom Fields môžete ľahko vytvárať viac ako 30 rôznych typov polí.

Kliknite sem, aby ste sa dostali do centra riešení WP Engine Solution Center

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map