10 ulubionych gadżetów z WP Solution Solution Center

wp-engine-solution-center-goodies


Ponieważ sezon wakacyjny to czas wręczania prezentów, oto lista 10 moich ulubionych narzędzi WordPress, które można bezpłatnie pobrać w Centrum rozwiązań silnikowych WP. Jeśli nie znasz centrum rozwiązań, możesz przeczytać więcej na ten temat w artykule, który napisałem jakiś czas temu. Zasadniczo WP Engine zbudował interfejs użytkownika, w którym można znaleźć wszelkiego rodzaju aplikacje, wtyczki i usługi, których możesz użyć do ulepszenia, optymalizacji i sprzedaży swoich witryn WordPress.

Dla przypomnienia Centrum Rozwiązań WP Engine jest dostępne dla każdego. Jeśli jednak jesteś klientem WP Engine, uzyskasz jeszcze więcej korzyści z zawartości Centrum rozwiązań. Niektóre elementy są bezpłatne, podczas gdy inne będą wymagać zapłaty. Ponieważ w tym artykule mówimy o prezentach i gadżetach, skupimy się na funkcjach i aplikacjach, z których można korzystać bezpłatnie.

1. Sprawdzanie zgodności WP Engine PHP
PHP 7 zdecydowanie zapewnia lepszą szybkość i wydajność stron WordPress. Ważne jest jednak, aby upewnić się, że Twoja witryna jest gotowa do uaktualnienia do wersji 7. Jeśli korzystasz z wcześniejszej wersji PHP, skorzystaj z tego poręcznego narzędzia, aby przetestować swoją witrynę WordPress pod kątem zgodności z PHP 7.

2. Cloudflare CDN
Sieć dostarczania treści może znacznie skrócić czas ładowania strony dla odwiedzających witrynę. Jeśli masz globalną publiczność, która jest rozproszona po całym świecie, jeszcze bardziej korzystne jest wykorzystanie CDN, aby uzyskać dostęp do statycznej zawartości witryny z różnych serwerów. Wielu hostów zapewnia bezpłatną usługę Cloudflare. W WP Engine jest on zawarty w poziomie profesjonalnym i powyżej planów.

3. Imagify Image Optimizer
Jednym z najlepszych sposobów na przyspieszenie witryny WordPress jest optymalizacja zdjęć. Kiedy rozmawiałem z analitykiem trendów Google dla webmasterów Gary’m Illyesem, wspomniał on w szczególności o optymalizacji obrazu jako jednym z najlepszych sposobów na poprawę szybkości witryny. Dzięki wtyczce Imagify WordPress możesz zoptymalizować swoje zdjęcia jednym kliknięciem. Podobnie jak w przypadku wielu wtyczek, istnieje zarówno wersja darmowa, jak i płatna premium. Darmowa wersja jest dobra na 25 MB.

4. Shareaholic
Zestaw narzędzi Shareaholic to zestaw aplikacji zaprojektowanych, aby pomóc Ci zaangażować i zwiększyć liczbę odbiorców. Shareaholic obejmuje:

 • Najważniejsze informacje o powiązanych treściach
 • Social Media Udostępnij i śledź przyciski
 • Analiza mediów społecznościowych
 • Udostępniane obrazy
 • Promocja treści
 • Reklamy zakotwiczone

5. Wtyczka migracji witryny WP Engine
Przeniesienie witryny może być często dużym problemem. Jeśli zdecydujesz, że potrzebujesz zarządzanego hostingu WordPress i zostań klientem WP Engine, możesz łatwo przenieść swoją witrynę za pomocą wtyczki WP Engine Site Migration. Wtyczka tworzy kopię twojej witryny, dzięki czemu możesz przetestować i sprawdzić, czy działa dobrze przed zmianą DNS i udostępnieniem swojej witryny innym osobom.

6. WPScan Security Scanner
WPScan to skaner bezpieczeństwa, który może wykrywać luki w zabezpieczeniach i wtyczkach używanych w witrynie WordPress.

7. Daj wtyczkę darowizny
Coraz popularniejsze stają się darowizny internetowe i finansowanie społecznościowe. Jeśli planujesz stworzyć witrynę WordPress do tych celów, wtyczka Daj darowiznę może znacznie ułatwić Ci życie. Wtyczka Give jest dostępna w repozytorium WordPress.org i jest bezpłatna. Dzięki Give możesz łatwo tworzyć formularze darowizn, których możesz używać jako samodzielnych stron lub jako widget paska bocznego.

8. FooGallery
Istnieje wiele świetnych galerii zdjęć dla witryn WordPress, a FooGallery jest z pewnością w tej grupie. Galerie wyglądają świetnie i masz dużą elastyczność w ich tworzeniu. Możesz wybrać jedną z udostępnianych galerii lub utworzyć własną. Otrzymujesz także możliwość zmiany kolejności przeciągania i upuszczania, obsługę lightbox, galerie wideo i wiele innych.

9. Kalendarz wydarzeń
Jeśli chcesz dodać kalendarz wydarzeń do swojej witryny WordPress, wypróbuj wtyczkę Kalendarz wydarzeń. Utworzony kalendarz jest w pełni responsywny i można go przeglądać według siatki kalendarza, dnia po dniu lub listy.

10. Zaawansowane pola niestandardowe
Czasami musisz dostosować witrynę WordPress bardziej, niż pozwala na to Twój motyw. Dzięki wtyczce Advanced Custom Fields możesz łatwo utworzyć ponad 30 różnych typów pól.

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do WP Solution Solution Center

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map