WP Engine Solution Center’dan 10 Favori Hediye

wp-motor-çözüm-merkez-şekerleme


Tatil sezonu hediye verme zamanı geldiğinde, WP Engine Solution Center’da ücretsiz alabileceğiniz 10 favori WordPress aracımın bir listesi. Çözüm merkezine aşina değilseniz, bir süre önce yazdığım makalede daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Temel olarak, WP Engine, WordPress web sitelerinizi geliştirmek, optimize etmek ve pazarlamak için kullanabileceğiniz her türlü uygulamayı, eklentiyi ve hizmeti bulabileceğiniz bir kullanıcı arayüzü oluşturmuştur..

Hızlı bir hatırlatma olarak, WP Motor Çözüm Merkezi herkesin kullanımına açıktır. Ancak, bir WP Engine müşterisiyseniz, Solution Center içeriğinden daha da fazla avantaj elde edersiniz. Diğerleri ödemenizi gerektirecekken, bazı öğeler ücretsizdir. Bu makaledeki hediyeler ve hediyeler hakkında konuştuğumuz için, kullanımı ücretsiz olan özelliklere ve uygulamalara odaklanacağız.

1. WP Motoru PHP Uyumluluk Denetleyicisi
PHP 7 kesinlikle WordPress siteleri için daha iyi hız ve performans sağlar. Bununla birlikte, belirli web sitenizin sürüm 7’ye yükseltilmeye hazır olduğundan emin olmanız önemlidir. Hala PHP’nin önceki bir sürümünde olanlar için WordPress sitenizi PHP 7 uyumluluğu için test etmek üzere bu kullanışlı aracı kullanın.

2. Bulut Parlaması CDN
Bir içerik dağıtım ağı, web sitenizin ziyaretçileri için sayfa yükleme sürelerini büyük ölçüde azaltabilir. Tüm dünyaya yayılmış küresel bir kitleniz varsa, statik web sitesi içeriğinize farklı sunuculardan erişilebilmesi için bir CDN kullanmak daha da faydalıdır. Birçok web barındırma, barındırma ile ücretsiz Cloudflare hizmeti sağlar. WP Engine’de Profesyonel seviyelerine ve yukarıdaki planlarına dahil edilir.

3. Image Optimizer’ı hayal edin
WordPress sitenizi hızlandırmanın en iyi yollarından biri, fotoğraf görüntülerinizi optimize etmektir. Google Web Yöneticisi Eğilimler Analisti Gary Illyes ile konuştuğumda, görüntü optimizasyonundan özellikle site hızınızı artırmanın en iyi yollarından biri olduğunu belirtti. Imagify WordPress eklentisi ile görüntülerinizi tek bir tıklamayla optimize edebilirsiniz. Birçok eklentide olduğu gibi, hem ücretsiz hem de premium ücretli bir sürümü var. Ücretsiz sürüm 25 MB için iyidir.

4. Shareaholic
Shareaholic araç seti, kitlenizle etkileşim kurmanıza ve artırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi uygulamadır. Shareaholic aşağıdakileri içerir:

 • İlgili İçerik Özeti
 • Sosyal Medya Paylaşım ve Takip Düğmeleri
 • Sosyal Medya Analitiği
 • Paylaşılabilir Görüntüler
 • İçerik Tanıtımı
 • Sabit Reklamlar

5. WP Motor Sitesi Taşıma Eklentisi
Web sitenizi taşımak genellikle büyük bir güçlük olabilir. Yönetilen WordPress barındırma gereksinimine karar verdiyseniz ve bir WP Engine müşterisi olduysanız, sitenizi WP Engine Site Migration eklentisiyle kolayca taşıyabilirsiniz. Eklenti, web sitenizin bir kopyasını oluşturur, böylece DNS’nizi değiştirmeden ve web sitenizi başkaları için kullanılabilir hale getirmeden önce iyi çalışıp çalışmadığını test edebilir ve doğrulayabilirsiniz..

6. WPScan Güvenlik Tarayıcısı
WPScan, WordPress sitenizle kullandığınız tema ve eklentilerdeki güvenlik açıklarını algılayabilen bir güvenlik tarayıcısıdır.

7. Bağış Eklentisi Ver
Çevrimiçi bağışlar ve kitle fonlaması popülerlik kazanmaya devam ediyor. Bu amaçlar için bir WordPress sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, Bağış verin eklentisi hayatınızı çok daha kolay hale getirebilir. Give eklentisi WordPress.org deposunda bulunur ve kullanımı ücretsizdir. Give ile, bağımsız sayfalar veya kenar çubuğu widget’ı olarak kullanabileceğiniz bağış formlarını kolayca oluşturabilirsiniz.

8. FooGaleri
WordPress siteleri için çok sayıda harika resim galerisi var ve FooGallery kesinlikle bu grupta. Galeriler harika görünüyor ve onları inşa etmek için çok fazla esnekliğe sahipsiniz. Sağlanan galerilerden birini seçebilir veya kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Ayrıca sürükle ve bırak yeniden sıralaması, ışık kutusu desteği, video galerileri ve daha fazlasını da alırsınız.

9. Etkinlik Takvimi
WordPress web sitenize bir etkinlik takvimi eklemeniz gerekiyorsa, Etkinlik Takvimi eklentisini deneyin. Oluşturduğunuz takvim tamamen duyarlı ve takvim ızgarası, gün gün veya listede görüntülenebilir.

10. Gelişmiş Özel Alanlar
Bazen WordPress sitenizi temanızın izin verdiğinden daha fazla özelleştirmeniz gerekir. Gelişmiş Özel Alanlar eklentisi ile 30’dan fazla farklı türde alanı kolayca oluşturabilirsiniz.

WP Motor Çözüm Merkezine Erişmek İçin Buraya Tıklayın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map