10 mėgstamiausių gėrybių iš „WP Engine Solution Center“

wp-variklis-sprendimas-centras-gėrybės


Atostogų sezonui dovanojant dovanas, pateikiame 10 mano mėgstamiausių „WordPress“ įrankių, kuriuos galite nemokamai gauti „WP Engine Solution Center“, sąrašą. Jei dar nesate susipažinę su sprendimų centru, daugiau apie tai galite perskaityti straipsnyje, kurį prieš tai parašiau. Iš esmės „WP Engine“ sukūrė vartotojo sąsają, kurioje galite rasti visų rūšių programas, papildinius ir paslaugas, kurias galite naudoti norėdami patobulinti, optimizuoti ir parduoti savo „WordPress“ svetaines..

Kaip greitas priminimas, „WP Engine Solution Center“ yra prieinamas kiekvienam. Tačiau jei esate „WP Engine“ klientas, iš „Solution Center“ turinio gausite dar daugiau naudos. Kai kurios prekės yra nemokamos, o už kitas reikės sumokėti. Kadangi šiame straipsnyje mes kalbame apie dovanas ir gėrybes, mes sutelksime dėmesį į funkcijas ir programas, kuriomis galima laisvai naudotis.

1. WP variklio PHP suderinamumo tikrintuvas
„PHP 7“ neabejotinai suteikia geresnį „WordPress“ svetainių greitį ir našumą. Vis dėlto svarbu įsitikinti, kad jūsų svetainė yra pasirengusi būti atnaujinta iki 7 versijos. Tiems, kurie vis dar naudojate ankstesnę PHP versiją, naudokite šį patogų įrankį, norėdami patikrinti savo „WordPress“ svetainės suderinamumą su PHP 7..

2. „Cloudflare“ CDN
Turinio pateikimo tinklas gali žymiai sutrumpinti jūsų svetainės lankytojų puslapio įkėlimo laiką. Jei jūsų auditorija yra paskirstyta visame pasaulyje, dar naudingiau naudoti CDN, kad jūsų statinį svetainės turinį būtų galima pasiekti iš skirtingų serverių. Daugelis žiniatinklio prieglobų teikia nemokamas „Cloudflare“ paslaugas. „WP Engine“ programoje tai įtraukta į jų profesinį lygį ir aukštesnius planus.

3. Įsivaizduokite „Image Optimizer“
Vienas geriausių „WordPress“ svetainės pagreitinimo būdų yra nuotraukų nuotraukų optimizavimas. Kai kalbėjau su „Google Webmaster Trends“ analitiku Gary Illyes, jis konkrečiai paminėjo vaizdo optimizavimą kaip vieną geriausių būdų pagerinti jūsų svetainės greitį. Naudodami įskiepį „Imagify WordPress“, galite vienu spustelėjimu optimizuoti savo vaizdus. Kaip ir daugelyje papildinių, yra ir nemokama, ir papildomai mokama versija. Nemokama versija tinka 25 MB.

4. Shareaholic
„Shareaholic“ priemonių rinkinys yra programų rinkinys, skirtas padėti jums sudominti ir padidinti jūsų auditoriją. „Shareaholic“ apima:

 • Susiję turinio akcentai
 • „Social Media“ bendrinimo ir stebėjimo mygtukai
 • Socialinės medijos analizė
 • Bendrai naudojami vaizdai
 • Turinio reklama
 • Inkaro skelbimai

5. WP variklio svetainės migracijos papildinys
Jūsų svetainės perkėlimas dažnai gali būti didelis vargas. Jei nusprendėte, kad jums reikia valdomos „WordPress“ prieglobos ir norite tapti „WP Engine“ klientu, galite lengvai perkelti savo svetainę naudodami „WP Engine Site Migration“ papildinį. Papildinys sukuria jūsų svetainės kopiją, kad galėtumėte patikrinti ir patikrinti, ar ji tinkamai veikia, prieš perjungdami savo DNS ir padarydami svetainę prieinamą kitiems.

6. „WPScan“ saugos skaitytuvas
„WPScan“ yra saugos skaitytuvas, galintis aptikti temos ir papildinių, kuriuos naudojate su savo „WordPress“ svetaine, pažeidžiamumą.

7. Duok dovanojimo papildinį
Aukos internete ir bendras finansavimas toliau populiarėja. Jei planuojate šiems tikslams sukurti „WordPress“ svetainę, papildinys Padovanoti aukai gali padaryti jūsų gyvenimą daug lengvesnį. Papildinį „Give“ galima rasti „WordPress.org“ saugykloje ir juo galima laisvai naudotis. Naudodami „Give“ galite lengvai sukurti dovanojimo formas, kurias galite naudoti kaip atskirus puslapius arba kaip šoninės juostos valdiklį.

8. „FooGallery“
„WordPress“ svetainėse yra daugybė puikių vaizdų galerijų, o „FooGallery“ tikrai yra toje grupėje. Galerijos atrodo puikiai, o jas kurdami turite daug lankstumo. Galite pasirinkti vieną iš pateiktų galerijų arba sukurti savo. Taip pat gausite perkėlimo iš vilkimo, „lightbox“ palaikymą, vaizdo galerijas ir dar daugiau.

9. Renginių kalendorius
Jei jums reikia pridėti įvykių kalendorių prie savo „WordPress“ svetainės, išbandykite įvykių kalendoriaus papildinį. Sukurtas kalendorius visiškai reaguoja ir gali būti žiūrimas pagal kalendoriaus lentelę, kiekvieną dieną arba sąrašą.

10. Išplėstiniai pasirinktiniai laukai
Kartais „WordPress“ svetainę turite tinkinti labiau, nei leidžia jūsų tema. Naudodami „Advanced Custom Fields“ papildinį, galite lengvai sukurti daugiau nei 30 skirtingų tipų laukų.

Spustelėkite čia, kad pasiektumėte „WP Engine Solution Center“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map