GreenGeeks İncelemesi (2020)

Greengeeks inceleme


2019 En İyi Web HostingEn İyi Paylaşımlı Hosting, En İyi Yeşil Web Hosting Yeşil Web Hosting söz konusu olduğunda, GreenGeeks hiçbiri ikinci. % 300 Yenilenebilir Enerji tarafından desteklenmektedir, bu Güney, CA, tabanlı web hosting şirketi kaliteli bir paylaşılan barındırma planı arayanlar tarafından ciddi dikkate hak ediyor. Dürüst arıyorsanız GreenGeeks Yorumları, İşte bir GreenGeeks müşterisi olarak edindiğim deneyimlere dayanarak incelemem.

GreenGeeks Hosting Planları

GreenGeeks artık sadece Paylaşımlı Hosting platformlarını yenilemekle kalmadı, aynı zamanda hosting serilerini de genişletti. Daha önce, her şey dahil bir barındırma planı sundular. Şimdi, Paylaşılan Web Hosting planlarının üç farklı seviyesine sahip diğer web sunucularının çoğuna katıldılar. Yeni yapının artıları ve eksileri var.
Greengeeks-barındırma-planlar
Artı tarafta, şimdi sadece 2,95 $ mo için hosting alabilirsiniz. Diğer yandan, giriş seviyesi barındırma planı, GreenGeeks’in yenilenmiş barındırma platformunun bazı özelliklerini içermez. Örneğin, Powercache teknolojilerini veya artırılmış performans gücünü istiyorsanız, Pro veya Premium barındırma planlarını almanız gerekir.

Çoğu yeni ve kişisel web sitesi sahibi için Başlangıç ​​giriş seviyesi planı yeterlidir. Ve yeni düşük giriş seviyesi fiyatıyla başlamak için harika bir plan. Gerekirse her zaman daha sonra yükseltebilirsiniz.

GreenGeeks Özellikleri

GreenGeeks barındırma planında nelerden çok etkilendik. Sınırsız web alanı ve veri aktarımına ek olarak, normalde diğer yerlerde daha fazla ödeme yapmanız gereken bazı özellikler şunlardır:

 • Sınırsız Alan Adı Barındırma (Uzman ve Premium Planlar)
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Ücretsiz Web Sitesi Geçişi
 • Ücretsiz Veri Yedekleme ve Ücretsiz Veri Geri Yükleme (ayda bir kez)
 • Ücretsiz SEO ve Pazarlama Araçları

Yenilenen Barındırma Platformu

GreenGeeks şimdi daha da iyi! 2017 yılında GreenGeeks, yenilenen yeni paylaşılan barındırma platformunu yayınladı. Sonuçlar hız ve güvenlikte önemli gelişmeler olduğunu gösteriyor. Öncelikle, ölçeklenebilir bilgi işlem kaynakları sağlıyorlar, yani daha fazla barındırma gücüne ihtiyacınız varsa, daha pahalı bir VPS barındırma planına yükseltmeniz gerekmez. Hız teknolojisindeki diğer bazı geliştirmeler arasında LiteSpeed ​​Web Sunucuları, MariaDB Veritabanı Sunucuları ve en etkileyici olanları yeni Powercache Teknolojisi.

Güvenlik tarafında, GreenGeeks şimdi gerçek zamanlı güvenlik taraması, proaktif sunucu izleme, Linux Güvenli Dosya Sistemi ve daha iyi hosting hesabı yalıtımı sunuyor. Ve 2018’deki WordPress kullanıcıları için yeni kaba kuvvet giriş koruması WordPress Protect’i yayınladılar. WordPress Protect ile web sitelerine kötü amaçlı giriş denemeleri tespit edilebilir ve kapatılabilir. Hepsinden iyisi, her hosting hesabı için otomatik olarak etkinleştirilir.

Yeni geliştirmeler hakkında daha fazla bilgi için GreenGeeks Yenilenmiş Hosting Platformu Test Edildi başlıklı makaleme bakın. Aşağıda, yeni platformla ilgili önemli iyileştirmelerin ve eklemelerin bir listesi bulunmaktadır.

Güvenlik:

 • Gerçek Zamanlı Güvenlik Taraması
 • Proaktif Sunucu İzleme
 • Geliştirilmiş Hosting Hesabı Yalıtımı
 • Linux Güvenli Dosya Sistemi
 • WordPress Koruyun Kaba Kuvvet Koruması

hız:

 • Powercache Teknolojisi
 • LiteSpeed ​​Web Sunucuları
 • MariaDB Veritabanı Sunucuları
 • Cloudflare İçerik Dağıtım Ağı
 • HTTP / 2 Etkin
 • PHP 7 Etkin

True Green Web Hosting

GreenGeeks Yeşil Hosting
GreenGeeks gerçekten yeşil enerji web hosting sektöründe bir liderdir. % 300 yenilenebilir enerji taahhüdü, tükettikleri enerji için, rüzgar enerjisinin üç katını şebekeye geri koydukları anlamına geliyor.

Artık 5 Veri Merkezi Mevcut

Yenilenmiş barındırma altyapılarının bir parçası olarak, GreenGeeks’in beş veri merkezi konumu var: Chicago, IL; Phoenix, AZ; Toronto, CAN; Montreal, CAN; ve Amsterdam, NL.

GreenGeeks Artık Ücretsiz Wild Şifreli SSL Şifreleyecek

Ve haberler web sitesi güvenliği açısından daha da iyi. GreenGeeks artık barındırma planlarıyla birlikte Ücretsiz Let’s Encrypt Wildcard SSL Sertifikaları sunuyor. Neden diğer web barındırıcılarının birçoğu gibi ücretsiz Let’s Encrypt SSL sağladıklarını merak ediyorsanız, bunun iyi bir nedeni vardır. GreenGeeks, standart Let’s Encrypt SSL ile oluşabilecek sertifika yenileme hizmeti kesintilerinden kaçınmak için üstün bir çözüme sahip olduklarından emin olmak istiyordu. Ayrıca, web sitesi sahipleri için daha verimli bir çözüm istediklerinden aynı alan adı için birden fazla sertifikaya ihtiyaç duymazlar. Let’s Encrypt Wildcard SSL ile GreenGeeks tüm süreç üzerinde daha iyi kontrol sahibi olabilir.

Ve şimdi, SSL Sertifikası süreci yeni Let’s Encrypt SSL Installer ile GreenGeeks’te daha da kolay (aşağıya bakınız).

Kayıt olmak

GreenGeeks Kaydı
GreenGeeks, kredi kartı veya PayPal ile ödeme kabul etmektedir ve kayıt işlemi çok hızlı ve kolaydır.

GreenGeeks Kaydı Teşekkürler
Kaydolduktan sonra anında e-posta yanıtı almazsanız endişelenmeyin. GreenGeeks size hesap bilgilerinizi göndermeden önce satın alma işleminizi doğrulayacaktır.

Benim durumumda, yaklaşık 20 dakika sürdü. GreenGeeks’ten birkaç e-posta alacaksınız: Hesap Yöneticisi Giriş Ayrıntıları; Müşteri ve Ödeme Faturaları; ve Yeni Hesap Bilgileri (kontrol paneli ve FTP girişleri, ad sunucuları vb.)
GreenGeeks E-posta Hesap Yöneticisi Girişi

Biraz sonra, GreenGeeks CEO’su Trey Gardner’den sizi karşılayacak ve yeni müşterilerin ve bir web sitesini transfer edenlerin başlamak için takip edebileceği öğelerin kontrol listelerini sağlayan bir e-posta alacaksınız. Deneyimli web yöneticilerinin tüm bu adımları izlemesi gerekmeyecek, ancak yeni başlayanlar için hoş bir dokunuş.
GreenGeeks E-posta Trey Gardner

GreenGeeks Hesap Yöneticisi Arayüzü

GreenGeeks’in Hesap Yöneticisi Gösterge Tablosu’nun kullanımı her zaman kolay olsa da, yeni sürüm çok daha faydalı bilgiler içerir ve daha fazla işleve doğrudan erişmenizi sağlar. Yeni Hesap Yöneticisi içinde cPanel’inize yalnızca erişmekle kalmaz, aynı zamanda tüm barındırma planlarınızı ve alan adlarınızı yönetebilir, SSL sertifikalarınızı yönetebilir ve destek biletlerinize ve GreenGeeks bilgi tabanına erişebilirsiniz.
Greengeeks-hesap yöneticisi

GreenGeeks hosting ile cPanel almanızdan çok memnunum. cPanel, gezinmek ve kullanmak son derece kolay olduğu için favori web barındırma arayüzümdür. GreenGeeks cPanel hosting ile ihtiyacınız olan web sitesi türünü oluşturmak için WordPress, Joomla, Drupal ve diğer birçok uygulamaya erişiminiz olacak.
GreenGeeks cPanel

SSL Yükleyiciyi Şifreleyelim

Birçok web barındırıcısı artık barındırma planlarıyla birlikte ücretsiz Let ‘Encrypt SSL sertifikaları içeriyor. Ancak, SSL’yi alan adınıza yükleme işlemi her zaman olması gerektiği kadar kolay değildir. Ancak GreenGeeks yeni Let’s Encrypt Installer (yeni Hesap Yöneticisi Panosu’nda mevcut) ile alan adlarınıza joker karakterli SSL eklemek artık çok kolay.
Greengeeks-şifrelemek-ssl-yükleyici sağlar

GreenGeeks Let ‘Encrypt SSL Installer ile elde edeceğiniz en büyük avantajlar, SSL sertifikalarınızın tek tıklamayla kolayca yüklenebilmesi, e-posta ve alt alan adlarınızın otomatik olarak güvenli hale getirilmesi ve SSL sertifikalarınızın otomatik olarak yenilenmesidir.

Web Sitesi Performansı

Şimdiye kadar, GreenGeeks’teki web sitesi barındırma ve e-posta performansımla ilgili olumlu deneyimlerden başka bir şeyim olmadı. Site hızı ve kullanılabilirliği, e-posta tarafında da sorunsuzdur. Aslında, e-posta çok hızlı oldu.

GreenGeeks ile kendi deneyimim, güçlü web hosting planı özelliklerinden ödün vermeden endüstri lideri yeşil web hosting alabileceğinizi kanıtlamıştır.

Güncellenmiş Hız Testi Sonuçları

GreenGeeks’in bir müşterisi olarak, web hosting deneyimlemek için birçok fırsatım oldu. 2019 yılında GreenGeeks Ecosite Premium barındırma planına geçtim. Yenilenen yeni barındırma platformlarıyla bazı ek testler yaptık. ABD’nin tüm bölgelerinde web sitesi hızının kesinlikle iyileştiğini tespit ettiğimizi bildirmekten memnuniyet duyuyoruz Aşağıda bazı örnek veriler verilmiştir. GreenGeeks, şimdiye kadar yaşadığım en iyi ve en tutarlı web sitesi hızını sunuyor.
GreenGeeks Hız Testi Sonuçları

Müşteri desteği

GreenGeeks müşteri desteği ile yaşadığım deneyim harika oldu. Canlı sohbet yanıt süreleri harika ve destek personeli çok yardımcı oldu.
... Daha Fazla GreenGeeks Chat Destek

GreenGeeks kesinlikle bu kategoride yüksek not aldı.

GreenGeeks CEO’su Trey Gardner ile görüşme

Geçenlerde GreenGeeks CEO’su Trey Gardner ile tanışmaktan zevk aldım. İlk elden nasıl GreenGeeks yeşil web hosting lider haline geldi ve nasıl müşterilerine mümkün olan en iyi hosting deneyimi sunmak için çalışıyoruz duymak harikaydı. Trey, en çevre dostu web barındırma şirketi olmanın yanı sıra, GreenGeeks’in sadece müşteri desteğine değil müşteri başarısına nasıl odaklandığından bahsetti. Örneğin, WordPress blog yazarları, geliştiricileri ve tasarımcıları için her zaman iyileştirmeler yapmak istiyorlar..
Michael James ve Trey GardnerGreenGeeks CEO’su Trey Gardner ile görüşme

İşte Trey ile röportajımın bağlantısı.

GreenGeeks Çevre Dostu Olduğunu Göstermeye Yardımcı Oluyor!

Artık web sitenizi ziyaret eden herkese çevre ile ilgilendiğinizi ve en iyi yeşil web barındırma hizmetini gösterebilirsiniz. GreenGeeks şimdi web sitenize ekleyebileceğiniz harika görünümlü rozetler oluşturdu. İşte seçebileceğiniz bazı rozetlerden sadece bir örnek. % 300 Yeşil Web Siteniz olduğunu göstermenin harika bir yolu!
Greengeeks-web-rozetleri

Diğer GreenGeeks Yorumları

GreenGeeks ve A2 Hosting
GreenGeeks ve Bluehost
GreenGeeks vs GoDaddy
GreenGeeks ve HostGator
GreenGeeks ve InMotion
GreenGeeks ve iPage
GreenGeeks vs SiteGround

Ve, çok kendi web hosting memnun diğer birçok GreenGeeks müşterileri vardır. İşte başkalarının söylediklerinin sadece bir örneği:
Greengeeks-müşteri yorumları

GreenGeeks SSS

GreenGeeks’i daha iyi yapan nedir?
GreenGeeks, WordPress, Joomla ve Drupal web siteleri için sadece en iyi web barındırma sağlayıcılarından biri değil, aynı zamanda yeşil web barındırma konusunda da endüstri lideridir..

Web nasıl yeşil barındırılıyor??
Web hosting endüstrisi, çevrenin en büyük kirleticilerden biridir. Ve veri merkezleri, tüm sunucuları ve diğer ekipmanları serin tutmak için büyük miktarda enerji tüketmelidir. Ancak, kullanılan enerji yenilenebilir enerji kredileri ile değiştirerek ve diğer çevre dostu iş uygulamaları uygulayarak, bazı web barındırma başarıyla yeşil web hosting sağlıyoruz.

GreenGeeks’i Çevre Dostu Yapan Nedir?
GreenGeeks kullandıkları enerjiyi şebekeye üç kat daha değiştirir. Şebekeye geri konulan rüzgar enerjisini satın almak için Bonneville Çevre Vakfı ile birlikte çalışırlar. GreenGeeks, 2009 yılından bu yana ABD Çevre Koruma Dairesi tarafından Yeşil Güç Ortağı olarak tanınmaktadır.

GreenGeeks’in maliyeti nedir??
Şu anda, GreenGeeks paylaşılan barındırma planları aşağıdaki gibidir:
Lite – 2,95 dolar.
Pro – 5,95 $ mo.
Premium – 11,95 $ aylık.

GreenGeeks’in maliyeti diğerleriyle nasıl karşılaştırılır??
GreenGeeks çok rekabetçi fiyat ve herhangi bir web hosting planları en iyi değeri sağlar. SiteGround ve Bluehost ile nasıl karşılaştırıldıklarını aşağıda bulabilirsiniz:

GreenGeeksSiteGroundBluehost
Ecosite Starter – 2,95 ABD Doları.
Ecosite Pro – 5,95 TL.
Ecosite Premium – 11,95 dolar.
Başlangıç ​​- 3,95 $ mo.
GrowBig – 5,95 $ mo.
GoGeek – 11,95 dolar.
Temel – 2,95 $ mo.
Artı – 5,45 $ mo.
Pro – 13,95 $ aylık.

GreenGeeks EIG’nin bir parçası mı?
Hayır. GreenGeeks bağımsız olarak sahip olunur ve işletilir. 2008’den beri iş yapıyorlar.

GreenGeeks nerede bulunuyor?
GreenGeeks’in merkezi Güney Kaliforniya’dadır.

GreenGeeks veri merkezleri nerede bulunur??
Şu anda, GreenGeeks’in ABD’de Chicago, IL ve Phoenix, AZ’da bulunan veri merkezleri bulunmaktadır. Ayrıca Montreal, CN ve Amsterdam, NL’de bir veri merkezi var. Web sitenize hangi veri merkezinin ev sahipliği yapacağını seçebilirsiniz.

GreenGeeks’te taşıma süreci nasıl çalışır??
GreenGeeks tüm müşterileri için ücretsiz web sitesi taşıma hizmetleri sunmaktadır. GreenGeeks’e kaydolduktan sonra, hesap yöneticisi kontrol panelinize giriş yapın ve bir web sitesi aktarım isteği gönderin.

Ölçeklenebilir kaynaklar VPS’ye yükseltmeniz gerekmediğinde nasıl çalışır??
GreenGeeks paylaşılan barındırma planıyla, daha pahalı bir VPS barındırma planına yükseltmek yerine bellek veya RAM gibi ek kaynaklar satın alabilirsiniz.

GreenGeeks web sitesi sahnelemesini içeriyor mu?
Şu an değil. Ama işlerde ve yakında dahil etmeyi planlıyorlar.

öneriler

GreenGeeks mükemmel web hosting sağlamaya devam ediyor. Her şeyi doğru yapıyor gibi görünüyorlar ve hizmetlerinden ve desteklerinden çok etkilendim. Paylaşılan barındırma platformlarındaki son gelişmeler, GreenGeeks’i olağanüstü web sitesi hızı ve performansı, her tür site için mükemmel özellikler ve duyarlı müşteri desteği sağlayan daha iyi bir barındırma seçeneği haline getirdi..

GreenGeeks, yalnızca şu anda ihtiyaç duydukları özellikleri değil, aynı zamanda siteleri büyüdükçe gelecekte ihtiyaç duyacakları kaynakları içeren, değerli bir web barındırma planı arayan web sitesi sahipleri için idealdir. Bu ipucunu aklınızda bulundurun: Sınırsız alan ve bant genişliği içeren bir barındırma planına ihtiyacınız varsa (artı sınırsız miktarda alan adı barındırmanıza izin verir), daha yüksek fiyatlı, premium düzeyde paylaşılan bir barındırma planı için ödeme yapmanız gerekmez. En iyi yeşil web barındırma tercih edebilir ve GreenGeeks ile ihtiyacınız olan tüm özellikleri alabilirsiniz.

GreenGeeks hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map