Revízia GreenGeeks (2020)

GreenGeeks-review


2019 najlepší webhostingNajlepšie zdieľaný hosting, najlepší ekologický web hosting Pokiaľ ide o ekologický web hosting, GreenGeeks nie je na špičkovej úrovni. Táto webhostingová spoločnosť so sídlom v južnej Kalifornii, založená na 300% obnoviteľnej energie, si zaslúži vážne zváženie tým, ktorí hľadajú kvalitný zdieľaný hostingový plán. Ak ste hľadali čestne Recenzie GreenGeeks, tu je moja recenzia založená na mojich skúsenostiach zákazníka GreenGeeks.

Hostingové plány GreenGeeks

GreenGeeks teraz nielen vylepšili svoju platformu zdieľaného hostenia, ale rozšírili aj svoju zostavu hostingu. Predtým ponúkali jeden komplexný plán hostenia. Teraz sa pripojili k väčšine iných webových hostiteľov tým, že majú tri rôzne úrovne plánov zdieľaného webhostingu. Nová štruktúra má svoje výhody a nevýhody.
GreenGeeks-hosting-plány
Pozitívne je, že teraz môžete získať ich hosting iba za 2,95 dolárov. Na druhej strane, plán hosťovania na vstupnej úrovni neobsahuje niektoré z funkcií vylepšenej hostiteľskej platformy GreenGeeks. Napríklad, ak chcete ich technológiu Powercache alebo vyššiu výkonnosť, musíte si zaobstarať svoj hostingový plán Pro alebo Premium..

Pre väčšinu nových a osobných majiteľov webových stránok je vstupná úroveň plánu Starter viac ako dostatočná. A s novou nižšou vstupnou úrovňou je skvelý plán začať. Ak potrebujete, môžete kedykoľvek inovovať.

Funkcie GreenGeeks

Veľmi nás ohromuje to, čo je súčasťou plánu hostenia GreenGeeks. Okrem neobmedzeného webového priestoru a prenosu údajov tu nájdete niektoré funkcie, za ktoré musíte za normálnych okolností platiť viac na iných miestach:

 • Hosťujte neobmedzené domény (plány Pro a Premium)
 • Doménové meno zadarmo
 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Zálohovanie zadarmo a obnova dát zadarmo (raz mesačne)
 • Zadarmo SEO a marketingové nástroje

Nová vylepšená hostingová platforma

GreenGeeks je teraz ešte lepší! V roku 2017 vydala spoločnosť GreenGeeks svoju novú vylepšenú platformu zdieľaného hostenia. Výsledky ukazujú podstatné zlepšenie v rýchlosti a bezpečnosti. Po prvé, teraz poskytujú škálovateľné počítačové zdroje, čo znamená, že ak potrebujete viac hostiteľského výkonu, nemusíte upgradovať na drahší hostingový plán VPS. Medzi ďalšie vylepšenia technológie rýchlosti patria webové servery LiteSpeed, databázové servery MariaDB a najpôsobivejšie ich nová technológia Powercache..

Čo sa týka bezpečnosti, GreenGeeks teraz ponúka skenovanie zabezpečenia v reálnom čase, proaktívne monitorovanie servera, Linux Secure File System a lepšiu izoláciu účtov hostingu. A pre používateľov WordPress v roku 2018 vydali svoju novú ochranu prihlásenie sa proti hrubej sile, WordPress Protect. S programom WordPress Protect možno zistiť a vypnúť škodlivé pokusy o prihlásenie na webové stránky. Najlepšie zo všetkého je, že je automaticky povolený pre každý hostingový účet.

Ďalšie podrobnosti o nových vylepšeniach nájdete v mojom článku s názvom Testovaná vylepšená hostingová platforma GreenGeeks. Nižšie je uvedený zoznam hlavných vylepšení a doplnkov novej platformy.

bezpečnosť:

 • Skenovanie v reálnom čase
 • Proaktívne monitorovanie servera
 • Vylepšená izolácia hostingového účtu
 • Zabezpečený systém súborov Linux
 • Chráni ochranu pred brutálnymi silami

rýchlosť:

 • Technológia Powercache
 • Webové servery LiteSpeed
 • Databázové servery MariaDB
 • Sieť doručovania obsahu cloudflare
 • HTTP / 2 povolené
 • PHP 7 povolené

Skutočne zelený webhosting

GreenGeeks Green Hosting
GreenGeeks je skutočne lídrom v oblasti webhostingu v oblasti zelenej energie. Ich 300% záväzok v oblasti obnoviteľnej energie znamená, že za energiu, ktorú spotrebujú, vracajú do siete trikrát viac energie vetra..

Teraz je k dispozícii 5 dátových centier

Ako súčasť svojej prepracovanej hostiteľskej infraštruktúry má GreenGeeks teraz päť umiestnení dátových centier: Chicago, IL; Phoenix, AZ; Toronto, CAN; Montreal, CAN; a Amsterdam, NL.

GreenGeeks teraz zahŕňa bezplatné šifrovanie Wildcard SSL

A novinky sú ešte lepšie, pokiaľ ide o bezpečnosť webových stránok. GreenGeeks teraz ponúka bezplatné šifrovanie certifikátov SSL s certifikátom hostingu. Ak vás zaujíma, prečo už neposkytujú bezplatné šifrovanie SSL, ako to robia mnohí iní hostitelia webu, existuje dobrý dôvod. GreenGeeks sa chcel ubezpečiť, že má vynikajúce riešenie, ako zabrániť prerušeniu služby obnovovania certifikátov, ku ktorému môže dôjsť pri štandardnom šifrovaní SSL. Okrem toho chceli pre vlastníkov webových stránok efektívnejšie riešenie, takže pre tú istú doménu nepotrebujú viac certifikátov. Prostredníctvom šifrovania Wildcard SSL umožňuje GreenGeeks lepšiu kontrolu nad celým procesom.

A teraz je proces certifikácie SSL v GreenGeeks ešte jednoduchší vďaka novému inštalátoru šifrovania SSL (pozri nižšie)..

Registrácia

Registrácia GreenGeeks
GreenGeeks prijíma platby kreditnou kartou alebo PayPal a proces registrácie je veľmi rýchly a jednoduchý.

GreenGeeks Signup Ďakujem
Nezobrazujte sa, ak po registrácii nedostanete okamžitú e-mailovú odpoveď. GreenGeeks váš nákup pred odoslaním podrobností o vašom účte overí.

V mojom prípade to trvalo asi 20 minút. Od GreenGeeks dostanete niekoľko e-mailov: Prihlasovacie údaje správcu účtu; Zákaznícke a platobné faktúry; a informácie o novom účte (prihlasovacie údaje na ovládacom paneli a FTP, menné servery atď.)
Prihlásenie správcu e-mailových účtov GreenGeeks

O niečo neskôr dostanete e-mail aj od generálneho riaditeľa GreenGeeks Trey Gardnera, ktorý vás privíta a poskytne kontrolné zoznamy položiek, ktoré môžu začať noví zákazníci a tí, ktorí prevádzajú webovú stránku. Skúsení webmasteri nemusia sledovať všetky tieto kroky, ale pre začiatočníkov je to príjemné.
GreenGeeks Email Trey Gardner

Rozhranie GreenGeeks Account Manager

Aplikácia Dashboard Account Manager spoločnosti GreenGeeks sa vždy ľahko používala, nová verzia obsahuje oveľa užitočnejšie informácie a umožňuje vám priamy prístup k ďalším funkciám. V rámci nového Account Manager môžete nielen pristupovať k svojmu cPanel, ale tiež môžete spravovať všetky svoje hostiteľské plány a domény, spravovať svoje certifikáty SSL a prístup k podporným lístkom a znalostnej báze GreenGeeks..
GreenGeeks-account manager

Veľmi ma teší, že ste sa dostali do hostingu GreenGeeks. cPanel je moje obľúbené rozhranie webhostingu, pretože je extrémne ľahké sa v ňom orientovať a používať. Vďaka hosťovaniu programu GreenGeeks cPanel budete mať prístup k programom WordPress, Joomla, Drupal a mnohým ďalším aplikáciám, aby ste vytvorili požadovaný typ webovej stránky..
GreenGeeks cPanel

Poďme šifrovať inštalátor SSL

Mnoho webových hostiteľov teraz zahŕňa bezplatné šifrovacie certifikáty SSL so svojimi plánmi hostenia. Proces inštalácie protokolu SSL do vašej domény však nie je vždy taký jednoduchý, ako by mal byť. Ale s novým GreenGeeks Inštalátorom šifrovania – ktorý je k dispozícii v novom hlavnom paneli Account Manager – pridanie zástupných SSL do svojich domén je teraz hračka.
GreenGeeks-umožňuje zašifrovať-ssl-installer

Veľkými výhodami, ktoré získate s GreenGeeks Poďme šifrovať Inštalátor SSL, je to, že získate jednoduchú inštaláciu certifikátov SSL jedným kliknutím, váš e-mail a subdomény sú automaticky zabezpečené a vaše certifikáty SSL sa automaticky obnovujú..

Výkonnosť webových stránok

S GreenGeeks som doteraz nemal nič iné ako pozitívne skúsenosti s webovým hostingom a výkonom e-mailov. Rýchlosť a dostupnosť stránok boli vynikajúce bez problémov aj na e-mailovej strane. E-mail bol v skutočnosti veľmi rýchly.

Moje vlastné skúsenosti s GreenGeeks preukázali, že môžete získať špičkový ekologický webový hosting bez obetovania robustných funkcií webhostingového plánu..

Aktualizované výsledky testu rýchlosti

Ako zákazník spoločnosti GreenGeeks som mal veľa príležitostí vyskúšať si webhosting. V roku 2019 som upgradoval na hostingový program GreenGeeks Ecosite Premium. A s ich novou vylepšenou hostingovou platformou sme vykonali ďalšie testovanie. S potešením oznamujeme, že sme zistili, že rýchlosť webových stránok sa vo všetkých regiónoch USA určite zlepšila. Ďalej uvádzame niekoľko ukážkových údajov. GreenGeeks dodáva jedny z najlepších a najkonzistentnejších rýchlostí webových stránok, aké som kedy zažil.
Výsledky testu rýchlosti GreenGeeks

Zákaznícka podpora

Moje skúsenosti so zákazníckou podporou GreenGeeks boli vynikajúce. Časy reakcií na live chat boli úžasné a personál technickej podpory bol veľmi nápomocný.
Podpora chatu GreenGeeks

GreenGeeks v tejto kategórii určite získa vysoké známky.

Stretnutie s generálnym riaditeľom GreenGeeks Treym Gardnerom

Nedávno som mal tú česť stretnúť sa s generálnym riaditeľom GreenGeeks Treym Gardnerom. Bolo skvelé počuť z prvej ruky, ako sa spoločnosť GreenGeeks stala lídrom v oblasti ekologického webhostingu a ako sa snaží poskytovať svojim zákazníkom najlepší možný hosting. Okrem toho, že spoločnosť Trey bola najekologickejšou webhostingovou spoločnosťou, hovorila aj o tom, ako sa GreenGeeks zameriava nielen na podporu zákazníkov, ale aj na úspechy zákazníkov. Napríklad vždy hľadajú vylepšenia pre blogerov, vývojárov a dizajnérov programu WordPress.
Michael James a Trey GardnerStretnutie s generálnym riaditeľom GreenGeeks Treym Gardnerom

Toto je odkaz na môj rozhovor s Treym.

GreenGeeks pomáha ukázať, že ste šetrní k životnému prostrediu!

Teraz môžete všetkým, ktorí navštívia vaše webové stránky, ukázať, že vám záleží na životnom prostredí a používajú najlepší zelený webhosting. GreenGeeks teraz vytvoril niekoľko skvelo vyzerajúcich odznakov, ktoré môžete zahrnúť na svoje webové stránky. Tu je len ukážka niektorých odznakov, z ktorých si môžete vybrať. Je to vynikajúci spôsob, ako ukázať, že máte 300% zelený web!
GreenGeeks-webové stránky-odznaky

Viac recenzií GreenGeeks

GreenGeeks vs A2 Hosting
GreenGeeks vs Bluehost
GreenGeeks vs GoDaddy
GreenGeeks vs HostGator
GreenGeeks vs InMotion
GreenGeeks vs iPage
GreenGeeks vs SiteGround

A existuje mnoho ďalších zákazníkov GreenGeek, ktorí sú s webhostingom veľmi spokojní. Tu je len ukážka toho, čo hovoria ostatní:
GreenGeeks-odberateľských-recenzia

GreenGeeks FAQ

Čo GreenGeeks vylepšuje?
GreenGeeks nie je len jedným z popredných poskytovateľov webhostingu pre webové stránky WordPress, Joomla a Drupal, ale je tiež lídrom v tomto odvetví, pokiaľ ide o zelený webhosting.

Ako je web hosting zelený??
Odvetvie webhostingu je jedným z najväčších znečisťovateľov životného prostredia. Dátové centrá musia spotrebovávať obrovské množstvo energie, aby udržali všetky servery a ďalšie zariadenia v chlade. Avšak nahradením použitej energie kreditmi z obnoviteľných zdrojov a zavedením iných obchodných praktík šetrných k životnému prostrediu niektorí hostitelia webových stránok úspešne poskytujú ekologický webový hosting..

Čo robí GreenGeeks ekologickým?
GreenGeeks nahrádza energiu, ktorú používajú, trikrát viac ako späť do siete. Spolupracujú s Bonneville Environmental Foundation na nákup veternej energie, ktorá sa vkladá späť do siete. Agentúra Spojených štátov na ochranu životného prostredia od roku 2009 uznáva GreenGeeks za partnera v oblasti zelenej energie.

Koľko stojí GreenGeeks?
V súčasnosti sú plány zdieľaného hostenia GreenGeeks dostupné takto:
Lite – 2,95 dolárov mes.
Pro – 5,95 dolárov mo.
Prémium – 11,95 dolárov mesačne.

Ako sa porovnávajú náklady na GreenGeeks s ostatnými?
GreenGeeks je cena za veľmi konkurenčné ceny a poskytuje jedny z najlepších hodnôt všetkých dostupných webhostingových plánov. Takto sa porovnávajú so servermi SiteGround a Bluehost:

GreenGeeksSiteGroundBluehost
Ecosite Starter – 2,95 dolárov mes.
Ecosite Pro – 5,95 dolárov mesačne.
Ecosite Premium – 11,95 dolárov mesačne.
Startup – 3,95 dolárov mes.
GrowBig – 5,95 dolárov mo.
GoGeek – 11,95 dolárov mesačne.
Základné – 2,95 dolárov mes.
Plus – 5,45 dolárov mesačne.
Pro – 13,95 dolárov mo.

Je GreenGeeks súčasťou skupiny EIG?
GreenGeeks je nezávisle vlastnená a prevádzkovaná. Podnikajú od roku 2008.

Kde sa nachádza GreenGeeks?
Spoločnosť GreenGeeks má ústredie v južnej Kalifornii.

Kde sa nachádzajú dátové centrá GreenGeeks?
V súčasnosti má GreenGeeks dátové centrá v USA so sídlom v Chicagu, IL a Phoenix, AZ. Majú tiež dátové centrum v Montreale, CN a Amsterdame, NL. Môžete si vybrať, ktoré dátové centrum hostí váš web.

Ako funguje migračný proces v GreenGeeks?
GreenGeeks ponúka bezplatné služby migrácie webových stránok všetkým svojim zákazníkom. Po registrácii v službe GreenGeeks sa stačí prihlásiť do hlavného panela správcu účtu a odoslať žiadosť o prevod z webovej stránky.

Ako škálovateľné zdroje fungujú tam, kde nepotrebujete inováciu na VPS?
Vďaka zdieľanému plánu hosťovania spoločnosti GreenGeeks si môžete namiesto potreby upgradovať na drahší plán hostenia VPS zakúpiť ďalšie zdroje, ako napríklad pamäť alebo RAM..

Zahŕňa GreenGeeks inscenáciu webových stránok?
Nie momentálne. Je to však v dielach a plánuje sa ich čoskoro zahrnúť.

odporúčania

GreenGeeks naďalej poskytuje vynikajúci webhosting. Zdá sa, že robia všetko dobre, a ich služba a podpora ma veľmi zaujali. Vďaka nedávnym vylepšeniam v rámci platformy zdieľaného hostenia sa GreenGeeks stali ešte lepšou možnosťou hosťovania, ktorá poskytuje vynikajúcu rýchlosť a výkon webových stránok, skvelé funkcie pre všetky typy stránok a pohotovú zákaznícku podporu..

GreenGeeks je ideálny pre tých vlastníkov webových stránok, ktorí hľadajú plán webhostingu s vysokou hodnotou, ktorý obsahuje nielen funkcie, ktoré práve teraz potrebujú, ale aj zdroje, ktoré budú v budúcnosti potrebovať v priebehu rastu svojich stránok. Preto nezabudnite na tento tip: Ak potrebujete plán hostenia, ktorý obsahuje neobmedzený priestor a šírku pásma (a navyše vám umožňuje hosťovať neobmedzené množstvo domén), nemusíte platiť za zdieľaný plán hostenia s vyššou cenou. Môžete sa rozhodnúť pre špičkový zelený webhosting a získať všetky potrebné funkcie s GreenGeeks.

Kliknutím sem získate ďalšie informácie o GreenGeeks

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map