Przegląd GreenGeeks (2020)

przegląd greengeeks


2019 Najlepszy hostingNajlepszy hosting dzielony, najlepszy zielony hosting Jeśli chodzi o zielony hosting, GreenGeeks nie ma sobie równych. Ta firma hostingowa z siedzibą w południowej Kalifornii, oparta na 300% energii odnawialnej, zasługuje na poważną uwagę tych, którzy szukają wysokiej jakości wspólnego planu hostingowego. Jeśli szukasz uczciwości Recenzje GreenGeeks, Oto moja opinia oparta na moich doświadczeniach jako klienta GreenGeeks.

Plany hostingowe GreenGeeks

GreenGeeks teraz nie tylko odnowił platformę Shared Hosting, ale także rozszerzył swoją ofertę hostingową. Wcześniej oferowali jeden kompleksowy plan hostingowy. Teraz dołączyli do większości innych hostów internetowych, oferując trzy różne poziomy wspólnych planów hostingowych. Nowa struktura ma wady i zalety.
plany hostingowe greengeeks
Plusem jest to, że możesz teraz uzyskać hosting za jedyne 2,95 USD. Z drugiej strony, podstawowy plan hostingowy nie zawiera niektórych funkcji odnowionej platformy hostingowej GreenGeeks. Na przykład, jeśli chcesz mieć technologię Powercache lub zwiększoną wydajność, musisz uzyskać plan hostingowy Pro lub Premium.

W przypadku większości nowych i osobistych właścicieli witryn plan startowy dla początkujących jest więcej niż wystarczający. A dzięki nowej niższej cenie podstawowej jest to świetny plan na początek. Zawsze możesz zaktualizować później, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Funkcje GreenGeeks

Jesteśmy pod dużym wrażeniem tego, co zawiera plan hostingowy GreenGeeks. Oprócz nieograniczonej przestrzeni internetowej i transferu danych, oto niektóre funkcje, za które zwykle trzeba zapłacić więcej w innych miejscach:

 • Hostuj nieograniczoną liczbę domen (plany Pro i Premium)
 • Darmowa nazwa domeny
 • Darmowa migracja strony internetowej
 • Bezpłatna kopia zapasowa danych i bezpłatne przywracanie danych (raz w miesiącu)
 • Darmowe narzędzia SEO i marketingowe

Nowa odnowiona platforma hostingowa

GreenGeeks jest teraz jeszcze lepszy! W 2017 roku GreenGeeks wydało nową, odnowioną platformę hostingu dzielonego. Wyniki pokazują znaczną poprawę szybkości i bezpieczeństwa. Po pierwsze, zapewniają teraz skalowalne zasoby komputerowe, co oznacza, że ​​jeśli potrzebujesz większej mocy hostingu, nie musisz uaktualniać do droższego planu hostingu VPS. Niektóre inne ulepszenia technologii prędkości obejmują serwery sieciowe LiteSpeed, serwery bazy danych MariaDB i najbardziej imponujące, ich nowe technologie Powercache.

Po stronie bezpieczeństwa GreenGeeks oferuje teraz skanowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym, proaktywne monitorowanie serwera, bezpieczny system plików Linux i lepszą izolację kont hostingowych. A dla użytkowników WordPress w 2018 roku wydali nową ochronę logowania Brute Force, WordPress Protect. Dzięki WordPress Protect można wykryć i zamknąć złośliwe próby logowania do stron internetowych. Co najlepsze, jest automatycznie włączany dla każdego konta hostingowego.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nowych ulepszeń, zobacz mój artykuł zatytułowany Przetestowana platforma hostingowa GreenGeeks. Poniżej znajduje się lista głównych ulepszeń i dodatków do nowej platformy.

Bezpieczeństwo:

 • Skanowanie w czasie rzeczywistym
 • Proaktywne monitorowanie serwera
 • Ulepszona izolacja konta hostingowego
 • Bezpieczny system plików Linux
 • WordPress Protect Brute Force Protection

Prędkość:

 • Technologia Powercache
 • Serwery sieciowe LiteSpeed
 • Serwery bazy danych MariaDB
 • Sieć dostarczania treści Cloudflare
 • HTTP / 2 Enabled
 • PHP 7 włączone

Prawdziwy zielony hosting

GreenGeeks Green Hosting
GreenGeeks jest naprawdę liderem branży w dziedzinie hostingu zielonej energii. Ich 300% zaangażowanie w energię odnawialną oznacza, że ​​w przypadku zużywanej przez nich energii, oddają trzy razy tyle energii wiatrowej do sieci.

Teraz z 5 dostępnymi centrami danych

W ramach odnowionej infrastruktury hostingowej GreenGeeks ma teraz pięć lokalizacji centrów danych: Chicago, IL; Phoenix, AZ; Toronto, CAN; Montreal, CAN; i Amsterdam, NL.

GreenGeeks obejmuje teraz bezpłatny SSL Encrypt Wildcard SSL

Wiadomości są jeszcze lepsze pod względem bezpieczeństwa witryny. GreenGeeks oferuje teraz bezpłatny hosting certyfikatów Wildcard SSL z planem hostingowym. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego jeszcze nie udostępnili bezpłatnego Let’s Encrypt SSL, jak robi to wiele innych hostów internetowych, jest dobry powód. GreenGeeks chciał się upewnić, że mają doskonałe rozwiązanie pozwalające uniknąć przerw w odnawianiu certyfikatów, które mogą wystąpić w przypadku standardowego szyfrowania SSL. Ponadto chcieli bardziej wydajnego rozwiązania dla właścicieli witryn, aby nie potrzebowali wielu certyfikatów dla tej samej domeny. Dzięki Let’s Encrypt Wildcard SSL GreenGeeks ma lepszą kontrolę nad całym procesem.

A teraz proces certyfikacji SSL jest jeszcze łatwiejszy w GreenGeeks dzięki ich nowemu instalatorowi Let’s Encrypt SSL (patrz poniżej).

Logować się

Rejestracja GreenGeeks
GreenGeeks akceptuje płatności kartą kredytową lub PayPal, a proces rejestracji jest bardzo szybki i łatwy.

Rejestracja GreenGeeks Dziękujemy
Nie przejmuj się, jeśli po rejestracji nie otrzymasz natychmiastowej odpowiedzi e-mail. GreenGeeks zweryfikuje Twój zakup przed przesłaniem Ci szczegółów konta.

W moim przypadku zajęło to około 20 minut. Otrzymasz kilka e-maili od GreenGeeks: Dane logowania do Menedżera konta; Faktury dla klientów i płatności; oraz informacje o nowym koncie (panel sterowania i loginy FTP, serwery nazw itp.)
Logowanie do konta e-mail GreenGeeks

Nieco później otrzymasz również wiadomość e-mail od Trey Gardner, dyrektora generalnego GreenGeeks, z powitaniem i listami kontrolnymi nowych klientów i osób przenoszących stronę internetową, które można śledzić, aby rozpocząć. Doświadczeni webmasterzy nie będą musieli wykonywać wszystkich tych kroków, ale jest to miły akcent dla początkujących.
GreenGeeks Email Trey Gardner

Interfejs menedżera konta GreenGeeks

Chociaż Pulpit menedżera konta GreenGeeks zawsze był łatwy w użyciu, nowa wersja zawiera o wiele bardziej przydatne informacje i umożliwia bezpośredni dostęp do większej liczby funkcji. W ramach nowego Account Managera możesz nie tylko uzyskać dostęp do swojego cPanel, możesz także zarządzać wszystkimi planami hostingowymi i domenami, zarządzać certyfikatami SSL oraz uzyskać dostęp do biletów pomocy technicznej i bazy wiedzy GreenGeeks.
greengeeks-account-manager

Bardzo się cieszę, że dostajesz cPanel z hostingiem GreenGeeks. cPanel to mój ulubiony interfejs hostingu, ponieważ jest niezwykle łatwy w nawigacji i obsłudze. Dzięki hostingowi GreenGeeks cPanel będziesz mieć dostęp do WordPress, Joomla, Drupal i wielu innych aplikacji, aby stworzyć typ strony, której potrzebujesz.
GreenGeeks cPanel

Zaszyfruj instalator SSL

Wielu hostów internetowych ma teraz w swoich planach hostingowych bezpłatne certyfikaty SSL Encrypt SSL. Proces instalowania protokołu SSL w domenie nie zawsze jest tak łatwy, jak powinien. Ale dzięki nowemu GreenGeeks Installer Encrypt Installer – dostępnemu w nowym panelu Menedżera kont – dodawanie symboli wieloznacznych SSL do domen jest teraz bardzo proste.
instalator greengeeks-Let's-encrypt-ssl

Wielkimi zaletami, które zyskujesz dzięki GreenGeeks Let’s Encrypt SSL Installer, jest to, że możesz łatwo zainstalować certyfikaty SSL jednym kliknięciem, e-mail i subdomeny są automatycznie zabezpieczane, a certyfikaty SSL są automatycznie odnawiane.

Wydajność strony internetowej

Do tej pory nie miałem nic oprócz pozytywnych doświadczeń z hostingiem mojej strony i wydajnością e-maili w GreenGeeks. Szybkość i dostępność strony były doskonałe, bez żadnych problemów po stronie e-mail. W rzeczywistości e-mail był bardzo szybki.

Moje własne doświadczenia z GreenGeeks dowiodły, że możesz uzyskać wiodący w branży zielony hosting bez utraty solidnych funkcji planu hostingowego.

Zaktualizowano wyniki testu prędkości

Jako klient GreenGeeks miałem wiele okazji, by doświadczyć ich hostingu. W 2019 roku zaktualizowałem abonament GreenGeeks Ecosite Premium. A dzięki nowej, odnowionej platformie hostingowej przeprowadziliśmy dodatkowe testy. Z przyjemnością informuję, że zauważyliśmy, że szybkość witryny zdecydowanie się poprawiła we wszystkich regionach USA. Poniżej znajdują się przykładowe dane. GreenGeeks zapewnia jedne z najlepszych i najbardziej spójnych szybkości witryn, jakie kiedykolwiek widziałem.
Wyniki testu prędkości GreenGeeks

Obsługa klienta

Moje doświadczenie z obsługą klienta GreenGeeks było świetne. Czasy odpowiedzi na czacie na żywo były niesamowite, a obsługa bardzo pomocna.
Pomoc na czacie GreenGeeks

GreenGeeks zdecydowanie otrzymuje wysokie noty w tej kategorii.

Spotkanie z Trey Gardner, CEO GreenGeeks

Niedawno miałem przyjemność spotkać się z Trey Gardner, CEO GreenGeeks. Wspaniale było usłyszeć z pierwszej ręki, jak GreenGeeks stał się liderem w dziedzinie zielonego hostingu i jak starają się zapewnić swoim klientom najlepszą możliwą obsługę hostingu. Oprócz tego, że jest najbardziej przyjazną dla środowiska firmą hostingową, Trey mówił także o tym, jak GreenGeeks skupia się nie tylko na obsłudze klienta, ale na sukcesie klienta. Na przykład zawsze szukają ulepszeń dla blogerów, programistów i projektantów WordPress.
Michael James i Trey GardnerSpotkanie z Trey Gardner, CEO GreenGeeks

Oto link do mojego wywiadu z Trey.

GreenGeeks pomaga pokazać, że jesteś przyjazny dla środowiska!

Teraz możesz pokazać wszystkim odwiedzającym Twoją witrynę, że dbasz o środowisko i korzystasz z najlepszego zielonego hostingu. GreenGeeks stworzył teraz świetnie wyglądające odznaki, które możesz umieścić na swojej stronie. Oto tylko niektóre z odznak, które możesz wybrać. To świetny sposób, aby pokazać, że masz 300% zieloną stronę internetową!
odznaki greengeeks-website

Więcej recenzji GreenGeeks

GreenGeeks vs Hosting A2
GreenGeeks vs Bluehost
GreenGeeks vs GoDaddy
GreenGeeks vs HostGator
GreenGeeks vs InMotion
GreenGeeks vs iPage
GreenGeeks vs SiteGround

Istnieje również wielu innych klientów GreenGeeks, którzy są bardzo zadowoleni z hostingu. Oto tylko próbka tego, co mają do powiedzenia inni:
greengeeks-opinie-klientów

FAQ GreenGeeks

Co sprawia, że ​​GreenGeeks jest lepszy?
GreenGeeks jest nie tylko jednym z najlepszych dostawców hostingu dla witryn WordPress, Joomla i Drupal, ale jest także liderem branży, jeśli chodzi o zielony hosting.

Jak hosting jest zielony??
Branża hostingu jest jednym z największych podmiotów zanieczyszczających środowisko. Ponadto centra danych muszą zużywać ogromne ilości energii, aby utrzymać chłodzenie wszystkich serwerów i innego sprzętu. Jednak zastępując zużytą energię kredytami na energię odnawialną i wdrażając inne przyjazne dla środowiska praktyki biznesowe, niektórzy hosty internetowe z powodzeniem zapewniają hosting zielony.

Co sprawia, że ​​GreenGeeks jest przyjazny dla środowiska?
GreenGeeks zastępuje zużywaną przez siebie energię trzy razy większą ilość z powrotem do sieci. Współpracują z Bonneville Environmental Foundation w celu zakupu energii wiatrowej, która jest ponownie wprowadzana do sieci. Od 2009 r. GreenGeeks jest uznawany za partnera Green Power przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska.

Ile kosztuje GreenGeeks?
Obecnie udostępniane plany hostingu GreenGeeks są dostępne w następujący sposób:
Lite – 2,95 USD.
Pro – 5,95 USD miesięcznie.
Premium – 11,95 USD miesięcznie.

Jak koszt GreenGeeksów różni się od innych?
GreenGeeks ma bardzo konkurencyjną cenę i zapewnia jedne z najlepszych wartości spośród wszystkich dostępnych planów hostingowych. Oto ich porównanie z SiteGround i Bluehost:

GreenGeeksSiteGroundBluehost
Starter Ecosite – 2,95 USD.
Ecosite Pro – 5,95 USD miesięcznie.
Premium Premium – 11,95 USD.
StartUp – 3,95 USD miesięcznie.
GrowBig – 5,95 USD miesięcznie.
GoGeek – 11,95 USD miesięcznie.
Podstawowy – 2,95 USD.
Plus – 5,45 USD.
Pro – 13,95 USD miesięcznie.

Czy GreenGeeks jest częścią EIG?
Nie. GreenGeeks jest niezależnym właścicielem i operatorem. Działają od 2008 roku.

Gdzie znajduje się GreenGeeks?
GreenGeeks ma siedzibę w Południowej Kalifornii.

Gdzie znajdują się centra danych GreenGeeks?
Obecnie GreenGeeks ma centra danych w USA z siedzibą w Chicago w stanie Illinois i Phoenix w stanie Arizona. Mają także centrum danych w Montrealu, CN i Amsterdamie, NL. Możesz wybrać centrum danych obsługujące Twoją witrynę.

Jak działa proces migracji w GreenGeeks?
GreenGeeks oferuje bezpłatne usługi migracji stron internetowych dla wszystkich swoich klientów. Po zarejestrowaniu się w GreenGeeks wystarczy zalogować się do pulpitu menedżera konta i przesłać prośbę o przeniesienie witryny.

Jak działają skalowalne zasoby, gdy nie musisz uaktualniać do VPS?
Dzięki współużytkowanemu planowi hostingu GreenGeeks można zakupić dodatkowe zasoby, takie jak pamięć lub pamięć RAM, zamiast konieczności aktualizacji do droższego planu hostingu VPS.

Czy GreenGeeks obejmuje tworzenie stron internetowych?
Obecnie nie. Ale jest w trakcie prac i planują wkrótce to uwzględnić.

Rekomendacje

GreenGeeks nadal zapewnia doskonały hosting. Wydaje się, że robią wszystko dobrze, a ja jestem pod dużym wrażeniem ich obsługi i wsparcia. Niedawne ulepszenia w zakresie wspólnej platformy hostingowej sprawiły, że GreenGeeks jest jeszcze lepszą opcją hostingu, która zapewnia wyjątkową szybkość i wydajność witryny, wspaniałe funkcje dla wszystkich typów witryn oraz responsywną obsługę klienta.

GreenGeeks jest idealny dla tych właścicieli witryn, którzy szukają opłaconego planu hostingowego, który zawiera nie tylko funkcje, których potrzebują teraz, ale także zasoby, których będą potrzebować w przyszłości wraz z rozwojem witryny. Pamiętaj więc o tym: jeśli potrzebujesz planu hostingowego, który obejmuje nieograniczoną przestrzeń i przepustowość (plus pozwala Ci hostować nieograniczoną liczbę domen), nie musisz płacić za wyższą cenę, dzielony plan hostingu na poziomie premium. Możesz wybrać najlepszy zielony hosting i uzyskać wszystkie potrzebne funkcje dzięki GreenGeeks.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat GreenGeeks

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map